Elke goede game wordt vroeg of laat geïmiteerd, zelfs door bekende partijen die genoeg budget hebben om iets originelers te verzinnen. Zo is Shrek Kart alleen leuk omdat er figuurtjes uit de bekende Shrek-films in voorkomen. Leuk is het zeker, maar de beste kartgame op het iPhone-platform is het niet. Monty Python heeft nu plannen opgevat om ook een eigen iPhone-game uit te brengen, gebaseerd op een bestaand spelidee. Ze hebben gekozen voor Cow Tossing, een variant op Angry Birds.
In de game, gebaseerd op de Holy Grail-film sta je aan de kant van Frankrijk en probeer je een kasteel te verdedigen tegen de Engelse ridders. Er zitten 80 levels in de game en je beschikt over zes verschillende boerderijdieren waarmee je moet schieten, elk met verschillende eigenschappen.
In onderstaande video krijg je een indruk van de game en kun je beoordelen of het inderdaad teveel op Angry Birds (€0,79) lijkt:
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Tsja, ze zijn er vrij in…
Wat kan het mij schelen.
Ik vind het er erg leuk uitzien
Tja, wat is orgineel.. Angry birds is in feite ook een rip off, jaren terug speelde ik al een flash game op internet waarbij je d.m.v. een kattepult kastelen met verschillende soorten munities moest slopen. Angry birds heeft alleen de munitie door vogels vervangen en de personen in het kasteel door varkens, verder exact het zelfde spel!
Hebben, al is het dan een Angry Birds klone. Zodra dit komt is het kopen.
ach angry birds is ook een immitant op crush the castle dat speelde ik al toen ik 8 was
Ik ben denkik de enige, maar dit lijkt me echt een — spel
Angry birds was niet de eerste met katapult indedaad en ook niet de laatste. En ook niet meer de leukste zo te zien. Dit ziet erveel leuker uit! Weg met die overgehypte shit ik koop deze gewoon!
Vraag me trouwens wel af of zij daadwerkelijk de rechten hebben om de naam van monty python te gebruiken,of dat dat ze hier gewoon schijt aan hebben..
Angry Birds is ook een klone van andere spellen. Er zijn genoeg kattepult spellen op de manier van Angry Birds en die bestaan al jaren. Alleen ieder heeft zijn eigen tijd en ook Angry Birds houd een x op, dus goed dat er nieuwe spellen komen met zelfde idee.
Slechte imitatie van AB!
T ziet er ook wel gruwelijk lelijk uit..
ziet er leuk uit, angry birds is leuk, monthy phyton is geniaal oftewel zal wel leuk worden,
leuk muziekje trouwens
Zoals al wordt benoemd waren er al eerder games met hetzelfde doel als angry birds. Had “crush the castle” voordat Angry Birds bestond. Zelfde principe, andere uitvoering. Als er markt voor is dan moeten ze het zeker doen. Weet niet of je er evenveel lol aan beleeft als een gemiddelde aflevering van monty python. “look there’s the killer rabbit”. Want dan zit het wel goed!
Het lijkt me echt verschrikkelijk slecht spelen en het is lelijk
Jeetje wat een lelijk spel zeg! Maar goed klonen hoeven niet slecht te zijn, eBay en marktplaats bv.
Angry T*rds is pas een Angry birds kloon
Het ziet er heel slecht uit! Mooie aan angry birds zijn de goed uitgewerkte fysieke krachten.
Angry birds is gejat van het Amiga spel Defender of the Crown, the catapult sceme!
Ik ben fan van zowel AB als MP. Ga hem dus kopen. Al is het alleen maar voor de lol. 🙂
Wat een ontzettend slechte game. Ik wil het nog niet eens een rip-off noemen.
î¡
@Tom D: idd dat wilde ik net zeggen
Angry birds lijkt dan weer op crush the castle
T is van Monty Python. Dan moet t wel briljant zijn. Spelidee lijkt op Angry Birds maar er zijn zoals gezegd wel meer katapult spellen. Ik verheug me nu al op de ongetwijfeld te gekke geluiden en uitspraken in de Monty Python versie.
@m: je bedoelt natuurkundige krachten? (zwaartekracht etc.)
Ziet er nep uit
Als het van MP is heb ik geen keus: kopen!!
Sorry hoor, allemaal leuk en aardig die angry birds hype. Maar wat veel mensen niet weten is dat angry birds een kloon van crush the castle is!
Alles is al eerder gedaan. Denk aan die South Park aflevering over The Simpsons.
Ach’ is wel aardig! Maar zeker niet de moeite waard om je druk over te maken!
Dikke remakers Angry birds rules
Ehm, was Life Of Brian niet ook een brilliante kloon!!
Dit ziet er echt lelijk uit. Deze word nooit zo beroemd als angry birds. Ik vind dit er rommelig uit zien, rn donkere kleuren. Angry birds ziet er veel vrolijker uit. Ze zullen hier niet zoveel geld voor krijgen als voor angry birds.
@Drime: Bedoel je soms crush the castle ;)? Is ook een app van 🙂