Cut the Rope heeft een kleine update gekregen, met een nieuw ‘Magic Box’-levelpack. Deze is helemaal toegesneden op Pasen en combineert hoge hoeden die je tijdens het goochelen gebruikt met gekleurde paaseieren. Om Nom heeft in dit level hazenoren gekregen. Wat goochelen met Pasen te maken heeft is op het eerste gezicht wat onduidelijk, maar als je bedenkt dat konijnen vaak uit hoge hoeden worden getoverd, zie je misschien het verband.
Een konijn is weliswaar geen haas, maar komt een flink eind in de richting. Om Nom heeft in deze Magic Box nieuwe trucs tot zijn beschikking. De snoepjes verdwijnen en komen weer tevoorschijn tussen de goochelaarshoeden, wat dit level een extra moeilijkheidsfactor geeft.
Er zijn ook nieuwe achievements toegevoegd en er zit – heel toepasselijk – een easter egg in de game verstopt. Als je op het snoepje in het hoofdmenu tikt wordt het gewone snoepje een beschilderd paasei. Cut the Rope is een van de leukste games als je van puzzelgames met fysieke eigenschappen houdt. Net als in Angry Birds moet je een groot aantal levels oplossen, waarbij je 1 tot 3 punten krijgt, afhankelijk van de snelheid en slimheid waarmee je een level hebt afgerond.
Downloaden: Cut the Rope (€0,79)
Tipgever: maxhamulyak via Twitter
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Er zit een foutje in er staat dat hoe snel je de puzzel oplost en op welke manier klopt niet het gaat er gewoon om of je alle 3 sterren weet te pakken.
En aanvullend op bovenstaand comment:
Er staat: “waarbij je 1 tot 3 punten krijgt”, maar dit klopt niet. Je kunt ook een level uitspelen met 0 sterren (punten).
Dat klopt, als je alle sterren pakt dan heb je sowieso 3 sterren. Maar als je snel bent, krijg je ook meer punten. Ik weet niet wat ik met die punten moet maar bij mij gaat het ook om die 3 sterren. 😛
Maar dan krijg je geen punten.
Hoera, teleporters!
@ hierboven,
Het gaat om de sterren EN de snelheid, beide hebben invloed op het aantal punten en hoe meer punten, hoe hoger je staat in de ranglijsten van GameCenter.
@ Artikel
“Deze is helemaal toegesneden op Pasen en combineert hoge hoeden die je tijdens het goochelen gebruikt met gekleurde paaseieren”.
Dit klopt niet, het is gewoon een “magic”box, er is niks toegspitst op Pasen. De paaseieren kan je voor pasen aan- of uitzetten door op de candy in het hoofdscherm te drukken, (dit geldt dus ook voor alle boxen, leuk verzonnen konijnen en hoge hoeden, maar lekker uit de duim gezogen!).
Deze game wordt steeds meer zijn geld waard, nu al 7 packs en we begonnen met 4, één van de leukere en betere games in de appstore.
Erg leuke uitbreiding, die hoeden zijn een leuk spelelement, er is ook een update van Fragger met X levels, mag ook wel gezegd worden vind ik…
Het is wel echt een superspel, leuke update ook.
Ik vraag me alleen af wanneer de film komt.
Die paashaasoren zitten er wel bij, maar alleen als “idle animation”. Als je een poosje niks doet kijgt dat groene beestje soms opeens flaporen maar die verdwijnen dan ook meteen weer.