Half juli schreven we over de plannen van IUGO om een robotgame te ontwikkelen met de naam Toy Bot Diaries. Ze beloofden toen dat ze een game zouden ontwikkelen waarin de bediening via de accelerometer en het touchscreen erg natuurlijk zou verlopen. IUGO snapte hoe de controls van de iPhone écht ingezet konden worden. Vanaf nu kunnen ze bewijzen of dat is gelukt, want Toy Bot Diaries is verkrijgbaar in de App Store.
De bediening van Toy Bot Diaries is inderdaad goed uitgevoerd, zonder dat allerlei controls in de weg zitten. Het verhaal is simpel: Tiny Toy Bot wordt wakker in een vreemde machine en heeft je hulp nodig. Met de grijphaak en de magnetische laarzen kun je door de omgeving klauteren en objecten hanteren. De robot is op een geheime missie waarbij gelijktijdig het geheugen van de robot moet worden hersteld.
Grafisch ziet de game er mooi uit en door de bijzondere omgeving is het weer eens wat anders dan het ontdekken van dorpjes en spookachtige kastelen. Bevalt het spel, dan kun je nog meer van UIGO verwachten: deze game heeft de naam Entry 1 gekregen, dat zal worden gevolgd door vervolg-eposides.
Installeren: Toy Bot Diaries ($3,99 / €2,99)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Raad je het spel echt aan, is ‘ie z’n geld waard?
on-topic:
leuk spel 🙂
off-topic:
waarom worden we als EU altijd maar weer genaait qua prijs? 3,99 USD en 2,99 EUR
zelfde geldt uiteraad met alle Apple producten, in US 999 USD, in EU 999 EUR.
3,99 USD is met de huidige dollar-koers 2,67 in EUR.
2,99 EUR is met de huidige dollar-koers 4,47 in USD.
Vorige week was dit nog 2,52 in EUR en 4,72 USD. (1,58)
als ze constant de prijzen moeten veranderen volgens de geldkoers dan is het ook oneerlijk tegenover anderen die het vorige week 5 cent duurder kochten etc etc etc… beter een vaste prijs dus?
Wat dacht je van 19% BTW ? De overheid wil graag 19% ontvangen van alles wat wij afrekenen. In veel staten in Amerika heb je een dergelijke tax niet.
Er zijn wel plannen om in meer staten tax te gaan rekenen (hier en hier). Die valutaverhoudingen zijn altijd al scheef geweest, vandaar dat die Amerikaanse iTunes Gift Cards hier ook zo populair zijn.
Ik heb een amerikaanse iTunes account (m.b.v. ebay iTunes vouchers). Daarmee vermijdt je deze lucratieve omwisselkoersen, heb je toegang tot meer applicaties (bijv. Last.fm, Google Mobile).
Nog beter; de iTunes vouchers zijn op eBay vaak goedkoper dan de waarde die ze representeren. Mijn laatste voucher van $50 heb ik voor $41 (EUR 27,51) aangeschaft.
Daarmee kost een app van $3.99 mij nog maar: EUR 2.19 🙂
@iPhoneclub (G):
Maar, Tax (BTW) is in de VS doorgaans slechts 6%.
filmpje van dit spel: http://www.youtube.com/watch?v=lAKUW0C79iU
@Dijk, nog en tip waar ik die vouchers kan krijgen bij een bepaalde verkoper op ebay bv?
hoe kan je een amerikaanse account aanmaken enzo dan?
@Danny, daar heeft deze site al eens een artikel aan gewijd (zie ook het forum).
@Ugene
Doorgaans koop ik ze hier: http://itunesgiftcard.blogspot.com/
maar omdat ze tijdelijk niet leverbaar zijn heb ik laatst hier 1 gekocht:
http://www.auctiva.com/stores/viewstore2.aspx?id=543667&styleid=12
Let op, bij laatstgenoemde staat de prijs in Australian Dollars.
@ Sjaak,
Dat hangt af van de staat… California bijvoorbeeld heft (volgens mij) geen tax…
$3.99 ex us btw = €2,68 * 1,19 = €3,19
Dus niet zeuren. US is altijd ex BTW.
Ik snap niet hoe het werkt. Ik heb het spel gekocht, maar het enige dat bij mij gebeurd is dat het robotje naar beneden valt in een snoepautomaat, maar vervolgens ben ik op geen enkele manier in staat hem te bewegen; niet door het scherm aan te raken, niet door de iPhone te draaien, niets…
Alleen als ik een pich-beweging maak kan ik terug naar het menu..
Wat doe ik verkeerd??
@Freek: Je moet door door het onderste ‘gaatje’ van de kauwgomballenautomaat om het spel te beginnen.
@de rest,
Wat een gezeur over € 2,99. Daar haal je nog niet eens een zak drop voor.
Wel een hele coole game! Zitten ook echt lastige dingen in om te halen.
Dank je Mateo: Ik moest het spel de eerste keer even opnieuw opstarten, toen deed hij het inderdaad.
Leuk spel, en voor de prijs hoef je het zeker niet te laten..
@ Dijk
ok thanx!
Ik kom nu niet verder dan daar bij die grote rode bowlingbal.
@Mateo: hmm, dan ben je verder dan ik. Ik kom niet verder dan ergens waar in de vloer een rood soort afdekplaat ligt. Die kan ik er wel afhalen, maar dat gat kan ik niet in. En links staat een muur.. 🙁
fantastisc spel! Geld meer dan waard! Sommige dingen zijn lastig, maar je moet wel een beetje nadenken natuurlijk 😉 af en toe moet je dan oom opnieuw de stage veginnen.
Kortom; Super!
Leuk spel, ieder level is ook weer totaal anders, ook erg grappig dat je op een gegeven moment in een autootje door het riool racet. Ik zit nu vast in het vierde level waar ik niet langs de grote robot kom.
die robot is het laatste bosslevel. Daarna is het spel uit. Bosslevel is een makkie maar je moet het zelf uitvinden.
leuke game!
goede gameplay en besturing!
hoop op goede/leuke rpg’s oid!
heel leuk game! een echte aanrader
wel jammer dat het zo snel uitgespeeld is, hopelijk laten de volgende levels niet te lang op zich wachten