Gresso iPhone 4 Time Machine maakt van je iPhone een horloge met zes klokjes

Gresso gaat de iPhone 4 Time Machine op de markt brengen, een achterkant voor de iPhone, voorzien van 6 mechanische klokjes.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

gresso time machineGresso is een merk dat telefoons graag voorzien van exorbitant dure frutsels. Zo maakten ze eerder een iPhone-hoesje van 200 jaar oud Afrikaans hout, versierd met 18-karaat goud. De Gresso Time Machine die ze nu ontwikkeld hebben, is weer iets compleet nieuws. Het zorgt ervoor dat je zes klokjes op de achterkant van je iPhone kunt aflezen. Het achterpaneel van de iPhone moet er wel voor worden vervangen, maar dat is een kleine moeite. Het verbazingwekkende daarbij, is dat de iPhone er slechts 1 mm dikker van wordt.


Dat lijkt vrijwel onmogelijk, omdat het bij deze Time Machine om mechanische klokjes gaat, die wel degelijk ruimte zouden moeten innemen. De klokjes zijn gemaakt door Zwitserse horlogemakers en tonen de actuele tijd in 6 belangrijke zakencentra: New York, Londen, Parijs, Moskou, Hongkong en Tokyo. De klokjes worden beschermd door een laagje mineraalglas en krijgen een coating van diamant.

Gezien het feit dat elk klokje “honderden manuren” heeft gekost, valt de prijs van 6.000 dollar opeens erg mee. De Gresso Time Machine komt later dit jaar op de markt.

Reacties: 19 reacties

  1. Leuk! Maar meer ook niet. Druk op de home knop en je ziet op je lockscreen ook je tijd en datum en met iOS 5 waarschijnlijk ook de andere info, maarjaaah het is natuurlijk wel patserig 😀

  2. Hoe gaaf is dat!!!!
    Wel knap werk dat hij ondanks mechanische uurwerken er maar 1mm dikker van word.

  3. Zonde van z`n Iphone 4!!

  4. Krijgen alle leden van iPhoneclub die thuisgestuurd?

  5. De klokjes zijn gemaakt door Zwitserse horlogemakers en tonen de actuele tijd in 6 belangrijke zakencentra: New York, Londen, Parijs, Moskou, Hongkong en Tokyo.

    Ik woon in Nederland 🙁

  6. Origineel geplaatst door Vinay
    De klokjes zijn gemaakt door Zwitserse horlogemakers en tonen de actuele tijd in 6 belangrijke zakencentra: New York, Londen, Parijs, Moskou, Hongkong en Tokyo.Ik woon in Nederland

    Dat komt goed uit dan.. tijzone Parijs -_-

  7. Waarom? Omdat ’t kan! 😉

  8. Wel jammer dat voor 6000 euro je garantie vervalt. Maar ja, als je hier 6000 euro voor kan betalen, lijkt me dat ook niet echt een probleem.

  9. Laat iPhoneclub.. laat.

  10. Nou dat word even zeuren bij me vader en dan bestellen maar, 🙂 ben benieuwd of ze er een paar maken.want anders heb je er niks aan! Dat is zo zond als er te veel mee rondlopen.. Gelukkig in nl geeft niemand daar om dus dat zal mee vallen!

  11. En what about the juice!

  12. 6000 valt idd best mee, 1000 per horloge.. Ik neem ze (not)

  13. Leuke prijs voor een Iphone die op een dag defect raakt en onbruikbaar wordt.
    Wie geeft er nu zoveel geld uit aan iets dat gebonden is aan een Iphone?Ik vind het een leuke gadget maar NO WAY .

  14. Zit er ook een bandje bij om hem om je pols te dragen? Wil er wel mee kunnen posen natuurlijk!

  15. Origineel geplaatst door Ger0nimo
    Wel jammer dat voor 6000 euro je garantie vervalt. Maar ja, als je hier 6000 euro voor kan betalen, lijkt me dat ook niet echt een probleem.

    Ik denk dat als je dit ding kan betalen, dat je van je garantie van je iPhone niet echt wakker ligt. 😉

  16. Voor ongeveer 4,5 – 5 duizend euro wil ik ”zelf” bepalen van welke steden ik het tijd van wil zien. Dus een totaal mislukte hoesje.

  17. Voor die prijs moet er ook een batman panic button op zitten.

  18. Wat zal het met je bereik doen?

    Goed, als ik al het geld van de wereld had, dan zou ik zo’n iPhone kopen!
    Maar tot die tijd is m’n horloge van €100 nog altijd pico bello!

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.