Songkick 100.000 keer gedownload in twee weken

Songkick 100.000 keer gedownload in twee weken

Songkick Concerts is een iPhone-app die voor jou interessante concerten in de omgeving meldt. De applicatie is binnen twee weken al meer dan 100,000 keer gedownload.

Songkick Concerts voor iPhone iPod touchDe nieuwe applicatie Songkick, waarmee je concerten in de buurt kan zien en je push-notificaties ontvangt bij persoonlijk interessante concerten, is een groot succes op de iPhone. De applicatie is in de eerste twee weken meer dan 100.000 keer gedownload, meldt de ontwikkelaar aan Techcrunch. De applicatie heeft wereldwijd 4,5- en 5-sterren beoordelingen in de App Store. Ook in Nederland heeft de app een gemiddelde waardering van 5 sterren.


De snelle grens van 100.000 downloads lijkt van evident belang voor het populair raken en blijven van een applicatie. Het enorm populaire Instagram deed er één week over om dat aantal te halen; SoundTracking haalde dat succes net als Songkick ook in twee weken.

We wierpen onlangs al een uitgebreide blik op Songkick.

Downloaden: Songkick Concerts (gratis)

Reacties: 3 reacties

  1. Maar het is dan ook een geweldige app. Op basis van deze app wist ik eergisteren dat er hier vlak bij een concert komt van de muziekstyle waar ik van hou. En nu pas hangen de flyers en advertenties er. En dat voor een klein concert in een relatief klein plaatsje. Echt alles staat erin. Super!

  2. Wat een gave app. Had de review ervan gemist maar gelukkig komt ie nu nogmaals langs.

    Super goed idee ! Nu nog iemand die de vertaling maakt naar cabaretiers, dat zou voor mij persoonlijk ook een briljante app zijn !