Real Racing 2 krijgt update, Asphalt 6 tijdelijk gratis

Real Racing 2 krijgt update, Asphalt 6 tijdelijk gratis

Real Racing 2 heeft een update gekregen met diverse kleine verbeteringen, die het spelen nog prettiger maken. Asphalt 6: Adrenaline is een game die momenteel gratis te downloaden is.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

real-racing-2Er is nieuws voor liefhebbers van racegames. De game Real Racing 2 heeft een update gekregen waarbij de game op veel punten gepolijster geworden. Zo is de performance geoptimaliseerd bij het opnieuw afspelen van gereden races. Een probleem met de camerahoek is daarbij ook opgelost. De online multiplayerfunctie van Real Racing 2 heeft een paar verbeteringen gekregen, onder andere wat de stabiliteit van de gameserver betreft.


Een nieuwe knop geeft aan dat er in-app aankopen beschikbaar zijn. En bij de besturingsassistent zijn ook verbeteringen doorgevoerd. Allerlei kleine zaken die het spelen van Real Racing 2 prettiger maken.

Downloaden: Real Racing 2 (€3,99)

real-racing-2Wie geld wil besparen moet bij Asphalt 6: Adrenaline zijn. Deze game (normaal €3,99) is momenteel gratis te downloaden. Dat geldt trouwens ook voor de HD-versie van Asphalt 6, die geoptimaliseerd is voor de iPad. In deze racegame ga je met maximaal 6 personen tegen elkaar racen in steden als LA en Tokio. Er zitten 11 verschillende leagues en 55 evenementen in, waarbij je in je eigen driedimensionale garage kunt rondkijken, dankzij de gyroscoop in de iPhone 4. Met 42 auto’s en motoren van merken als Ferrari, Lamborghini, Aston Martin en Ducati ga je racen, waarbij je ook je auto kunt tunen.

Downloaden: Asphalt 6: Adrenaline (tijdelijk gratis, normaal €3,99)

Reacties: 15 reacties

  1. Yes gratis, gelijk maar binnen gehaald.
    Helemaal top

  2. Nu die gratis is moet je die kans zeker pakken!

  3. Ondanks de giga installatie en tergend lange opstarttijd op mijn 3G, zeker de moeite waard.
    Ik moet nog wel een beetje oefenen want ik slinger van de linker vangrail tegen de rechter. Kortom: lachen, gieren, brullen!!

  4. @HJ niet zeuren maar downloaden!!!!

  5. Gratis maar wel tig inapp aankopen.. of zijn dat alleen ‘cheats’ ?

  6. Maakt Ducati nu ook auto’s? Cool.

  7. Origineel geplaatst door thespirit
    Maakt Ducati nu ook auto’s? Cool.

    Dat weet je toch wel!
    De auto van Donald Duck is een ducati!

  8. Gratis = meteen downloaden, of t nou een leuk spel is of niet

  9. Jammer dat ik beide al heb, beide ook al uitgespeeld

  10. Nou… Hij is nu al niet meer gratis bij mij 

  11. Leuk voor erbij. Heb Asphalt6 al op de Mac via de Mac App Store. Misschien krijg ik ooit een iPad, dan heb ik deze app vast 😉

  12. Origineel geplaatst door thespirit
    Maakt Ducati nu ook auto’s? Cool.

    Beter lezen..

    “Met 42 auto’s [b]en motoren[/b]”

    En Donald Duck heeft een Duckatti 🙂

  13. Origineel geplaatst door Patrick
    @HJ niet zeuren maar downloaden!!!!

    Misschien zou hij net zoals ik dan 20 apps moeten verwijderen.

  14. De in-app aankopen bij de games van Firemint (lees: EA Mobile) zijn een slechte ontwikkeling voor de gebruiker. Het aanvankelijke “genot” (value for money) raakt daardoor m.i. verstoord.

    Het kan niet anders dan dat deze keuze door EA geïnstigeerd is.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.