Atari’s Super Breakout nu in de App Store

Atari dwong ontwikkelaars van Breakout-klonen kortgeleden hun naam te veranderen. Nu weten we waarom: Atari wil zelf Super Breakout in de App Store.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

super breakoutDat Atari een paar dagen geleden jacht maakte op Breakout-klonen in de App Store had een reden: ze wilden het rijk alleen voor hun eigen game. Vanaf nu is Super Breakout in de App Store te vinden voor een behoorlijke prijs: €3,99. De concurrentie is onder een andere naam nog steeds aanwezig en is veel goedkoper: kijk maar eens naar BlocksClassic (€0,79), Superball 2 (€2,39) en 3D Vector Ball (€1,59). De Atari-versie van Breakout heeft ondersteuning voor multiplayer, kan de score uploaden naar een website en heeft de mogelijkheid om eigen foto’s als achtergrond te gebruiken.


Je kunt in Atari’s Super Breakout ook naar eigen muziek luisteren en het spel heeft twee varianten: Classic en Super. Atari joeg een paar dagen geleden ook op Pong- en Arkanoid-klonen, dus misschien zijn er ook van deze twee games straks officiële versies beschikbaar.

Installeren: Super Breakout (€3,99)

Informatie

Laatst bijgewerkt
29 oktober 2009 om 22:25
Onderwerpen
,
Categorie
Games

Reacties: 9 reacties

  1. Te duur voor zo’n spel.

  2. Maar goed Jules, het ziet er wel 10x beter uit als de alternatieven.

  3. break classic ziet er anders ook niet verkeerd uit.. mooi in 3d en werkt goed.. en dat toen voor 0.79 cent! daar ga ik niet 3,21 meer voor betalen!

  4. @frenk
    Dat vind ik niet, BreakClassic (of nu BlocksClassic) ziet er naar mijn mening een stuk mooier uit…

  5. Inderdaad Frenk,

    Ziet er mss wel gelikt uit, maar denk dat je er mooiere spellen voor vindt.

  6. de jacht van ATARI heeft dan toch niet veel uitgehaald ,die klonen zijn er nog steeds!
    Een vraag als je multiplayer wil spelen moet je dan op hetzelfde wifi netwerk zitten om bvb ASPAHLT4 ELITE RACING te spelen met andere iPhone drivers??

  7. BreakClassic is één van de meest gespeelde spellen op mijn iPhone, geweldige gameplay, mooie graphics en goed geluid. De mogelijkheid tot offline highscore maakt het ook nog competitief onder vrienden en de goede support van de developer maakt het de beste in zijn genre.

    Dan heb ik het nog geeneens over de prijs gehad.

  8. Heb je soms aandelen Alex? hahaha
    Maar moet toegeven dat ik dit genre games ook graag speel!

  9. @Tony449:
    Nope, maar iets wat zo goed is, verdient gewoon mijn blessing.. 😉 Zeker wanneer de rechthebbende eigenaar met het ‘origineel’ komt wat zoveel slechter is als de namaak waar zij jacht op maken.