Fans van The Beatles kunnen vanaf vandaag 27 verschillende beltonen van de band via de iTunes Store kopen. Deze beltonen bestaan uit 30 seconden, geknipt uit diverse nummers zoals ‘Can’t Buy Me Love’, ‘Yesterday’ ‘A Hard Day’s Night’ en ‘Love Me Do’. Twijfelaars kunnen vanuit iTunes de beltonen beluisteren voordat je ze aanschaft.
Je betaalt voor de beltonen €1,29 per stuk. Dit is hetzelfde bedrag dat wordt gevraagd voor de losse Beatles-nummers die ook vanuit iTunes verkocht worden. Deze volledige tracks zijn alleen niet als ringtone te gebruiken: hiervoor moet het bestand van een bepaald formaat zijn.
Het is ook mogelijk om van je huidige muzieknummers een ringtone te maken vanuit iTunes. Hoe je dit doet lees je in de volgende tip: Gratis iPhone-ringtones maken in iTunes.
Downloaden: The Beatles beltonen (€1,29 per stuk)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Mag ik in de categorie uitmelken: The Beatles.
Kat mensen dit nog niet doorhebben, helemaal zat zijn en compleet van wegblijven.
Een beltoon kopen. Hoe gek ben je dan… En was het dan nog voor
een duppie per stuk ofzo. #fail
Het materiaal wat The Beatles nagelaten hebben blijft goed en zou ik zo kopen in de store!
Maar een ieder die €1,29 aftikt voor een ringtone is in mijn ogen niet goed bij zijn hoofd!
Download dus gewoon de hele nummers van iTunes (of als je arm bent, ergens gratis van het web) en knip zelf een fragment eruit en gooi ’t in het juiste mapje!
Ben zelf ooit Beatlesverzamelaar geweest, maar toen er heruitgave na heruitgave verscheen, ben ik er maar mee opgehouden.
(Red.) Verwijderd. Onrechtmatig gebruik.
Daarom. Dat is precies wat ik bedoel. Er blijft maar gedoe uitkomen omtrent de beatles. En wie blijven er maar dik vet vangen?
Gek he dat de hele muziek industrie op z’n gat ligt? Dat mensen klaar zijn met veel te veel centjes betalen voor die ongein?
De Beatles zouden al lang in het public domain moeten zitten, ze zijn al 43 jaar gesplit. De prijs is ook waanzinnig voor een stukje van 30 seconden. Eénmaal een appje kopen voor 79cent en je maakt van elke mp3 een ringtone.
Geldwolven!
Heb de beltoon ‘Let it be’ gedownload. En nu? Het nummer had ik al. Hoe wordt het nu een beltoon? Groet , Loes