Doe mee aan de iCulture EK-pool en win een iPad of andere mooie prijzen!

iCulture organiseert in samenwerking met Football Meister de iPhoneclub EK-pool. Doe mee en win een nieuwe iPad, fraaie Miniot-hoes van hout of 50 euro iTunes-tegoed!
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

footballmeister speel mee
Het EK staat op het punt te beginnen, een mooi moment voor iCulture om in samenwerking met Football Meister een EK-pool te beginnen. Football Meister is de app die onlangs in ons overzicht van EK-poolapps de eerste prijs won als beste iPhone-app om een EK-pooltje te beginnen. Vandaar dat het ons een goed idee leek om met de makers van deze app een eigen EK-pool te organiseren. Doe mee, voorspel en misschien ga jij wel met een gloednieuwe iPad naar huis!


In Football Meister kun je challenges met vrienden starten, maar er zijn ook diverse officiële uitdagingen, bijvoorbeeld van de eredivisieclubs FC Twente en Ajax. Tijdens het EK zullen er ook allerlei officiële challenges zijn. iCulture daagt je uit om samen met andere bezoekers van de website mee doe doen aan onze EK-pool.

Wat valt er te winnen?

We doen deze pool natuurlijk vooral voor de lol, maar er valt ook iets te winnen! De hoofdprijs voor degene die de challenge wint, is een Nieuwe iPad. De tweede prijs is een houten Miniot Mk2-cover voor de iPad ter waarde van €69,- en de derde prijs is 50 euro iTunes-tegoed.

Prijzen iphoneclub ek challenge

Hoe doe je mee?

Genoeg reden dus om mee te doen en je meteen aan te melden! Je kunt het eenvoudigst meedoen via de iCulture EK-pool tab op onze Facebook-pagina. Maar natuurlijk is meespelen via de app Football Meister op je iPhone ook mogelijk. Kies in de app voor Challenges en dan de optie Gesponsorde Challenges. Kies vervolgens de iCulture EK-2012 Challenge en vul naar eigen inzicht je voorspellingen in. Voor deze wedstrijd gelden wel een aantal voorwaarden, die je terugleest op op de iCulture EK-pool tab op Facebook.

iphoneclub challenge footballmeister

Graphics voor deze actie gemaakt door @basvanderploeg

Reacties: 21 reacties

  1. “not sure which challenge you want to join!”

    mmm….

  2. Leuk initiatief!!!
    ga zeker meedoen,
    Al is het de derde poule die ik moe doe.

  3. Ik kan de challenge niet vinden in FM.

  4. staat er gewoon bij hoor, 128 mensen zitten er al in zo te zien.

  5. Via de app lijkt het wel prima te werken.

  6. Moet t niet zijn iPad of andere prijzen? Volgens de titel win je nu alles als je wint..

    Zul je zien dat er zo’n aansteller wint die er moeilijk over gaat doen..

  7. Werkt niet echt fijn via FB, krijg steeds error en lange wachttijden

    Uiteindelijk toch gelukt..

  8. leuke actie! wil al langer een nieuwe ipad, dus hopen dat ik win;D hoeveel gb is de ipad?

  9. Uh…. Is er dan geen enkele site of bedrijf dat het zonder al dat ‘voetbalgeweld’ kan stellen? Het argument van “nou er zit een kop op je tv of dan lees je het toch mooi niet’ gaat steeds minder op. Er is namelijk een overkill aan dit soort marketing waardoor je het gewoonweg overal tegenkomt.

  10. Origineel geplaatst door Timon Bakker
    leuke actie! wil al langer een nieuwe ipad, dus hopen dat ik win;D hoeveel gb is de ipad?

    ik zal het je vertellen, als ik gewonnen heb 😉

  11. @johan Mensen die stellen ‘er zit een kop op je TV’ vergissen zich dan ook. Dat moet ‘knop’ zijn! Zo begrijpt iedereen mekaar weer en is ook dit heikele probleem weer de wereld uit.

  12. @Johan: Dat jij het niet leuk vind, betekend niet dat niemand het leuk vind. Ik snap niet hoe iemand zich hier aan kan storen, wat maakt het uit dat er tussen alle nieuws items dit langs komt? Je zegt het zelf al, lees het (hele artikel) gewoon niet.

  13. Voor deze wedstrijd gelden wel een aantal voorwaarden, die je terugleest op op de iCulture EK-pool tab op Facebook.
    Kun je die voorwaarden ook zien als je niet via Facebook, maar via de APP meespeelt? Of bedoelen ze hier de algemene voorwaarden van Footbal Meister?

  14. Vind het vooral jammer dat het weer zo nodig via Facebook moet…Dus nee, bedankt.

  15. @Michel: Het hoeft niet via Facebook. Je kunt ook meedoen via Footballmeister.

  16. Waar kun je de voorspellingen bevestigen als je ze hebt ingevuld? Of werkt t zo niet?

  17. @Thomas als je je voorspelling van een wedstrijd in hebt gevuld is die meteen bevestigd. Je kan hem niet meer wijzigen.

  18. Origineel geplaatst door Mark
    @Thomas als je je voorspelling van een wedstrijd in hebt gevuld is die meteen bevestigd. Je kan hem niet meer wijzigen.

    Wel even per wedstrijd op de Voorspel-knop rechts drukken om ‘m vast te leggen!

  19. Andere manieren om aan het EK deel te nemen 😉