Nike+ FuelBand krijgt koppeling met sociaal netwerk Path
Nike bracht afgelopen maart de Nike+ Fuelband op de markt, een armband die je bewegingen registreert en omzet naar punten (NikeFuel), zodat je ongemerkt kunt meten of je genoeg lichaamsbeweging krijgt. De eerste grote update voor de bijbehorende FuelBand-app is inmiddels beschikbaar, met als nieuwe functie de koppeling met Path. Dit maakt het mogelijk om je FuelBand-punten te koppelen met je statusupdates op Path.
Aan de hand van je dagelijkse tijdlijn kun je zien wat je aan het doen was, op het moment dat je NikeFuel verdiende. Ook kun je vanaf nu je NikeFuel-achievements delen met vrienden. Wat ik zelf onhandig vind aan de band, is dat je nooit weet wanneer de batterij bijna leeg is. Op het moment dat het batterij-icoon in beeld komt, is het al bijna te laat. Dat is nu opgelost, omdat je via de app steeds kunt zien wat het huidige batterijniveau is.
Een andere persoonlijke frustratie is dat de app steeds waarschuwt dat er nog een synchronisatie aan de gang is en dat je de app moet openen om deze af te ronden. Dat hoeft niet meer: je kunt de FuelBand-data nu op de achtergrond synchroniseren. Dat werkt nog steeds op dezelfde manier: je houdt het knopje op de FuelBand een seconde of drie ingedrukt en de draadloze synchronisatie gaat van start. De app waarschuwt wanneer hij klaar is. Ook nieuw is dat je tijd van je armband kunt afstemmen op de systeemtijd van je iPhone.
Sinds we de Nike+ FuelBand afgelopen maart op SXSW kochten, krijgen we bijna dagelijks de vraag waar je zo’n armband kunt kopen. Helaas is dat nogal lastig: je kunt alleen in de Nike-winkel in New York terecht en in de online winkel van Nike is de FuelBand vaak uitverkocht. Mocht je er toch eentje tegenkomen: hij kost $149.
Downloaden: Nike+ FuelBand (gratis, armband vereist)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Hoezo alleen via Nike verkrijgbaar…
Ik zou zeggen kijk eens op Ebay.com of Amazon –
Deze is ook te koop in alle 3 de Nike winkels te London. Ik kocht er de mijne afgelopen weekend, en er is een ruime voorraad in de winkels aanwezig. Het is niet naast de deur, maar toch een pak dichter dan NewYork 🙂
150€?!? voor dit soort dingen heb ik max 2 tientjes over
@job: Het is US$149 (zonder tax), een koopje voor zo’n pracht ding.
Vindt het een top ding… alleen gemiste kans om er ook een GPS in te stoppen.
Die nieuwe Nike+ sportschoenen vol met electronica zijn ook helemaal top!!!
Ik vind het een beetje duur voor, zover ik het goed lees, een stappenteller. GPS erin zou overigens een beetje overbodig zijn aangezien je iPhone jou daar ook van kan voorzien.
Ik heb zo’n ren elementje voor mijn renschoenen van nike+ daar ben ik wel tevreden over, maar die was nog geen 40 euro meen ik mij te herinneren.
dait vind ik dus van de laatste ipad een gemiste kans om er gps in te bouwen ruimte zat in de iphone past ut ook
Ik heb geprobeerd zo’n band te bestellen, maar bestellen is in de amerikaanse store alleen mogelijk voor residents. Moet dit weer via crossborder of soortgelijke bedrijven? Beetje dom wat mij betreft, of zie ik iets over het hoofd.
het gaat er niet om wat je er voor over hebt bij een product als deze, zelfde geval als bij een macbook.
ik heb geen 1800 euro over voor een zelfde laptop van windows, je koopt het omdat je er achter staat, zowel achter de functionaliteit als stilistisch oogpunt, als je het mij vraagt is dit een geweldig stukje techniek
Als je buik over je broek hangt weet je toch gewoon dat je niet genoeg beweegt. Daar is toch geen armband van € 149,- voor nodig.
149 dollar!? Voor twintig dollar meer heb je een nike+ sportwatch die wel gps heeft en ook gewoon met nike fuel overweg kan!
Ik hem afgelopen week in Las Vegas gekocht. Super ding, ziet er goed uit, is bijna net zo subtiel als een gewone armband, en alleen al als horloge vind ik hem fraai. Duur? ach alles relatief. Ik ga gelijk de app upgraden.
Haha, al die reacties. Ik meet mijn bewegingen ook niet aan de hand van een (150 dollar kostend) armbandje hoor, ik loop en trim fiets gewoon lekker en meet het idd aan mijn buik, mn energieniveau en mn conditie. Mbv van Runkeeper, een erg lekker programma via de iponio 😉
In de Nike store in San fransisco lag die afgelopen week ook.
Lang over getwijfeld maar niet mee genomen. Nu wel beetje spijt van….
In de Nike Store in Orlando was hij niet te krijgen en gaat hij ook niet binnenkomen verzekerden ze me. Helaas ik had er graag eentje meegenomen!
Misschien iets voor mensen die nog op zoek zijn, naar de Fuel band op de site is deze gewoon te bestellen.
http://nikeplus.nike.com/plus/products/fuelband/
Wil ik er wel even bij melden dat als je een probeert te betalen via PayPal zal die niet werken wat je dood eenvoudig moet doen is, Heel makkelijk een Account maken Mijne vandaag besteld kan niet wachten!
@Jeroen W: Alleen in New York, dacht ik. Ik zie de reden ook niet om het zo exclusief te houden.