Publiek Gezocht: iPhone-app toont opnames die je kan bijwonen

Publiek Gezocht: iPhone-app toont opnames die je kan bijwonen

Met de iPhone-app Publiek Gezocht zie je hoe je opnames van televisieprogramma's kan bijwonen. Publiek Gezocht is een gratis app, maar is ook in betaalde vorm zonder reclame te krijgen.
Bart Breij -

Publiek Gezocht VIP iPhone opname bijwonenEen keertje opzichtig hard Groen! roepen in Lingo, of de volgende grote Donor Show bijwonen? De nieuwe Nederlandse iPhone-app Publiek Gezocht geeft een overzicht van programma’s die publiek of zelfs deelnemers zoeken voor hun uitzendingen. Zo zie je onder andere dat de nieuwe komedieserie AAF die gaat draaien op RTL 4, live publiek zoekt voor de opname van deze vrijdag. Dan krijg je een exclusieve kijk in de serie die pas volgend voorjaar wordt uitgezonden.


Het is een voorbeeld van een van de series en programma’s die je kan bijwonen. Op elke programmapagina zie je contactgegevens als een mailadres en zie je welke gegevens je op een rij moet zetten om je aan te melden.

Publiek Gezocht opname bijwonenPubliek Gezocht is een initiatief van Stone-Hill Media, het bedrijf achter de websites Publiek-gezocht.nl, Kandidaten-gezocht.nl en Figuranten-gezocht.nl. Het bedrijf is de vaste publieksleverancier voor RTL, SkyHighTV, Avro, Tros, BNN, VPRO, SBS, MTV, KRO, Eyeworks, Endemol, Blue Circle, Talpa, EVAmedia en meer. Het aanbod dat momenteel in de app voorhanden is, verschilt van Tros Radar, tot het kunstprogramma van Tijl Beckand, tot je opgeven voor een echtgenoten-ergernissen programma van SkyHighTV waar verder nog geen details over worden gegeven.

Publiek Gezocht is er als gratis app, maar ook als betaalde applicatie zonder reclame. Die VIP-versie heeft verder geen toegevoegde waarde, maar kost wel 2,69 euro. Daarnaast belooft de applicatie je voorrang bij de uitnodigingen en elke maand een foto- of videocamera te verloten onder belangstellenden. Ondanks dat kan je ook de gratis app aanwenden voor je moment of fame op tv.

Downloaden: Publiek Gezocht (gratis, vanaf iOS 4.3)
Downloaden: Publiek Gezocht VIP (€2,69, zonder reclame, vanaf iOS 4.3)

Reacties: 3 reacties

  1. In eerste instantie dacht ik handige app. Na hem gedownload te hebben dacht ik AI tegenvaller. De app doet niets bijzonders en is zeker niet het betalen waard.

  2. @Dick: Logische reactie.
    Als je de App net gedownload hebt en ons (ik mag namens het bedrijf spreken) verder niet kent is de App het geld zeker niet waard.
    Echter, we bestaan al een paar jaar, en vele mensen hebben al veel gratis shows en opnames bezocht.
    Alleen in de laatste paar maanden al is het regelmatig voorgekomen dat we toegangskaarten gratis aan mogen bieden aan onze leden die normaal € 20.- kosten. En als jij met 3 vrienden naar zo’n show bent geweest heb je dus € 80.- in je knip kunnen houden. Die 2,69 is dan een fooitje, en zo moet je het ook zien, als een fooitje ter waardering 🙂
    (Zo zien wij het ook, rijk worden gaan we er zeker niet van doen 🙂 )

  3. Publiek zal altijd wel weer in Amsterdam en omgeving nodig zijn. In de regio van Boerenhol zal er niks zijn en ik ga er echt geen hele dag aan besteden.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.