De iPhone-app van gamesite Power Unlimited is van een update voorzien, waardoor hij voortaan weer gebruikt kan worden. Hiermee is de app ook weer terug in de App Store. De app werkte een tijd niet, omdat hij niet compatibel was met de vernieuwde website. Hierdoor waren gebruikers genoodzaakt om de mobiele site te bezoeken. De update voegt ook iPhone 5-ondersteuning toe, waardoor je niet langer zwarte balken aan de onder- en bovenkant van het scherm ziet staan.

Je kunt vanuit de app ook reacties achterlaten bij artikelen, maar dan moet je wel eerst inloggen in je account via een optie bij het Meer-tabblad. Probeer je in te loggen via de link onderaan artikelen, dan krijg je een leeg scherm te zien. Wil je een bericht achterlaten op sociale media, dan word je naar een aparte mobiele site gebracht van het betreffende medium. De deelfuncties van iOS zitten niet in de app geïntegreerd.
Downloaden: Power Unlimited (gratis, iOS 5.0+)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Leuk ! Eerst opende ik deze elke dag om op de hoogte te blijven van het game nieuws.
Maar wanneer kan ik de iphoneclub app weer op mijn iPhone zetten, doe zou toch opnieuw worden aangeboden als hun weer up to date was ?
En nu nog iphoneclub app.
@Jack: We zijn hard aan het werk om Apple te overtuigen dat hij goedgekeurd moet worden.
Nu graag weer on-topic over de PU-app, aub. Er is in het forum een uitgebreid topic over de iPc-app.
Mensen waarom zagen over de nieuwe app gebruik gewoon de oude. Die werkt hier perfect.
@kimvb:
Dan moet je de oude app nog wel in bezit hebben op pc of mac. Je kunt hem namelijk niet meer downloaden in app store.