
MijnPakket 2.0: pushbericht bij aflevering van je PostNL-pakketten
PostNL heeft haar bezorgservice-app MijnPakket volledig vernieuwd naar een 2.0-versie. De originele applicatie die in maart dit jaar uitkwam, is voorzien van een nieuw uiterlijk en nu ook volledige Retina- en iPhone 5-ondersteuning. De handigste toegevoegde functie is dat je nu een notificatie krijgt als je pakket is afgeleverd, of als de zending of een moment daarin is gewijzigd. Zo kan je verifiëren dat je (zakelijke) pakketten of aangetekende zendingen zijn aangekomen.
De in het nieuw gestoken applicatie ziet er modern en fris uit, met een oranje startscherm en lichtgrijze menu’s. Daarin kan je aan de hand van pakketnummers, een streepjescode of een QR-code nog altijd je pakketten indexeren en in de app bijhouden, in combinatie met de postcode van het bezorgadres. Je ziet je pakketten in een rij en ziet onder elkaar wanneer pakketten zijn afgeleverd, met de nieuwste verzending bovenaan. Ten opzichte van de vorige MijnPakket, overigens de opvolger van wat PostNL eerst Track & Trace noemde, is ook de snelheid van de applicatie opgeschroefd.
Een gratis alternatief voor MijnPakket is BezorgBuddy. Die ontbeert echter pushberichten.
Downloaden: MijnPakket (gratis, iPhone, iOS 5.0+)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Jammer, als ik de handtekening wil bekijken word ik naar de track&trace website geleid.
Ik gebruik momenteel Posted dat ook push berichten stuurt bij wijziging van status. Is deze app beter?
@Kim: Zeker bekend. Die gebruik ik al tijden. Voordeel van Posted is dat je ook andere koeriers kunt toevoegen. En je ziet de geografische locatie van je pakjes (zo zag ik dat spullen van Dell uit Polen kwamen, haha). Nadeel is dat de push soms wat lang op zich laat wachten (ze pollen de servers niet zo vaak om te voorkomen dat ze geband worden volgens mij). Voordeel van PostNL app is dat je daar ook de bezorgtijd kunt zien en die wordt in Posted niet getoond. Ben het nu voor één pakje eens naast elkaar aan het testen. Wat betreft push notificatie ga ik eens zien wie er sneller is 🙂
Niet verder zoeken: Delivery Status touch
Heeft ook een schitterende Mac widget beschikbaar.
Deze werkt helemaal geweldig. Synct ook op andere devices. Zodoende op je iPad {mini} en iPhone altijd overzicht van alle pakketten.
UPDATE: Pakketje is vanmiddag om 12.34 bezorgd en helaas…beide apps (Posted en MijnPakket) hebben nog geen pushnotificatie gegeven.
Ik ga de apps nog niet openen, want dan komt die push waarschijnlijk helemaal niet meer, maar dit belooft weinig goeds voor de push mogelijkheden.
En de verwachte bezorgtijd in de app was aanstaande donderdagmiddag en dat bleek dus al vandaag…mooi dat het pakje er al is, maar jammer dat het niet bleek te kloppen in de app.
Voor mij blijft het gewoon Posted.
Bij mij werkt de push notes ook niet zoals ik eigenlijk al had verwacht. Toch 6 pakketten afgeleverd dus er mag wel weer verbetering plaatsvinden helaas.
Probeer Parcel eens. Ondersteund wereldwijd alle diensten, push en bij een vraag binnen een uur antwoord per mail. Super. Koop veel in China en ZK bij diverse transporters. Zit altijd goed en ruim op tijd.
@mhoutman: idd de beste app! Gebruik delivery status touch al een tijdje weer nu, maar het werkt echt perfect! Vele malen beter als posted. Al was dat ook niet echt een miskoop, maar als je eenmaal delivery status touch hebt gekocht merk je het verschil!
@BrutusNL: Je krijgt nu nog alleen een push bericht als hetpakket niet kon worden afgeleverd of bij de buren ligt. Ook wanneer het na een tweede poging richting een postkantoor is gegaan