Apple heeft een tweetal nieuwe advertenties voor de iPhone 5 uitgezonden in de Verenigde Staten, die nu ook op YouTube te bekijken zijn. De reclames maken deel uit van Apple’s nieuwe serie, waarin met een aantal sleutelwoorden wordt beschreven wat het betreffende iDevice exact met apps in de App Store kan doen. De nieuwe video ‘Brilliant’ laat zien wat voor vernuftige apps je allemaal kunt downloaden, terwijl ‘Discover’ demonstreert hoe je met de iPhone nieuwe dingen kunt ontdekken.
Dit zijn de eerste advertenties binnen de reeks in het teken van de iPhone. Alle voorgangers gingen juist over de iPad en iPad mini.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nvKyYeJJYwM
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kQxl8fuwrgs
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Weet iemand hoe de app heet die vanaf 0:11 in het eerste filmpje is te zien? Het lijkt een soort time-lapse effect.
…en dan nu de vraag: welke apps zijn het allemaal? Weet iemand met welke app je dat skelet moet raden?
En weet iemand hoe dat skatespel heet in het eerste filmpje? ( na 8 sec)
Ik wist allang dat iets moois in handen had.
mario.
@Adam
Die app heet “Magic Window” , prachtige app!
Apps shown in the ads include Gojee, Cards, Mike V: Skateboard Party, Starbucks, iBooks, MyScript Calculator, Philips Hue, GarageBand, The Elements for iPhone 4, Apple Maps, Infinity Blade 2, Cleartune, Solar Walk, iPhoto, Yelp, and Shazam.
Beetje jammer dat ze de iPhone alweer aan het promoten zijn vanwege hun aantal apps. Ik ben toe aan een vernieuwde interface of zo. Dat ze nu al vanaf 2007 aan het teren zijn op de simplistische icoontjes vind ik een beetje laf. Ik bedoel het werkt goed, dat zeker. Maar Apple is toch altijd de koploper geweest. Laat ze maar eens met wat nieuws komen.
(Ik wil ook graag interactieve icoontjes)
@ Stijn Jasper als je het niks vindt, stap dan over naar Windows Phone oid. Niks mis met iOS. Altijd dat gezeur over innovatie enz bij elke post.
@Illyrian Top! Bedankt! 😀
@Stijn Jasper:
Wat is het probleem? Je kunt nog jailbreaken. Gauw doen.