Google heeft vanavond een update uitgebracht voor de YouTube-app voor iPhone en iPad. Deze biedt voortaan snelle toegang tot Live Streams, zodat je bijvoorbeeld elementen realtime kunt volgen. De functie werd precies twee jaar geleden ingevoerd door YouTube en werkte tot nu toe op de desktop. Eigenaren van specifieke YouTube-accounts kunnen Live Streams gebruiken om hun evenement via internet uit te zenden. Kijkers kunnen tijdens een livestream via de reacties met elkaar praten.
Ook biedt de vernieuwde app sneller toegang tot nieuw toegevoegde video’s waarop je bent geabonneerd. De app is bovendien stabieler geworden en heeft een betere performance gekregen. Mensen die graag YouTube-video’s via hun tv afspelen hebben ook iets aan de update: zij kunnen voortaan een wachtrij maken van video’s die ze nog op tv willen zien.
Downloaden: YouTube (gratis, universeel, iOS 5.0+)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Google heeft meerdere apps en diensten die voor Apple-gebruikers interessant zijn. Bekende apps zijn Google Maps, de Google Assistent en Gmail. Bekijk in deze lijst wat Google zoal doet voor mensen met een iPhone, iPad of Mac.

- Alle Google-apps voor iPhone en iPad
- Alles over Google Maps
- Gmail instellen op iPhone en iPad
- Google Home: alles over de slimme speaker van Google
- Haal meer uit Google Foto's
- Haal meer uit Google Drive
- Haal meer uit Google Maps
- Google-account: controleer welke apparaten toegang hebben
- Alles over Google Home en Google Nest
- Google Assistent
- Alternatieven voor Google-diensten
Wat een update zeg.hij gaat niet open! (Ip 5 jailbreal)
Wel leuk maar wil voortaan ook zelf de kwaliteit kunnen instellen 🙂
Mensen met een jailbreak niet updaten. App crasht na update.
Crash -.- AutoUpdater heeft m zelf al geupdate… Te laat
@Nick: Herstel: verwijder YourTube voor iOS 6 en hij werkt.
@Nick: jep, ik heb ProTube, zelfde probleem 😉
Jullie zijn echt superfast met die nieuwtjes over updates
@Nick: Heb je protube geinstalleerd? Dan ligt het daaraan
Crasht in combinatie met YourTube van Cydia.
Ik heb de vorige versie weer geinstalleerd tot YourTube word bijgewerkt.
Ik word stapel van al de chrashes op ios 6.1.2 .
Nog nooit zoveel gehad, op Facebook na want dat kreng crasht hier altijd .
Heb de vorige nog even teruggezet tot yourtube een update krijgt.Ik heb nog nooit zoveel crashes gehad sind ik op ios 6.2.1 zit.’Facebook noem ik niet eens meer , die crasht altijd .
Als je ProTube of YourTube niet wilt verwijderen kan je de tweak in kwestie disabelen door in SBSettings bij MobileSubstrate Add-on de tweak op te disabelen
@thom: niet zeuren over crashes bij een gehackt apparaatje..
Laat me niet lachen, je jailbreakt je iPhone en gaat dan klagen dat YouTube niet meer werkt na de update… Is toch echt niet de fout van Google…
Bij mij werkt de youtube perfect.
iPhone 5 6.1 Jailbreak
Net op tijd voor weekend 2 van Coachella! Was een heel gepruts afgelopen weekend om via iPhone iets te volgen.
@GastonM: euh jawel, zij hebben iets veranderd, zij zijn de oorzaak, maar ik geef ze niet de schuld, ze hebben er niets mee te maken dat het niet werkt.
@GastonM: Wie/wat bij Youtube – laat staan jijzelf – heeft ermee te maken wat een gebruiker aan zijn file system toevoegt?
Het is nog steeds niet mogelijk om muziek op de achtergrond te draaien!
Niemand geeft YouTube de wijzende vinger hier.Op dit moment werkt alles weer omdat Cydia -Yourtube heeft bijgewerkt.Nog even voor de goede orde over Facebook.Die crasht ook constant op de iPhones zonder Jailbreak.Ook andere apps crashen vaak op iPhones zonder jailbreak.Gewoon legale apps gedownload via de appstore.Ik vind het een zooitje geworden sinds Jobs overlijden.
ik zie geen yourtube update vriend