iSmart Dialer is een applicatie die je tot nu toe alleen via Cydia kon installeren. Je betaalt er 8 dollar voor, maar in de App Store is de applicatie vanaf nu ook verkrijgbaar en daar is iSmart Dialer tijdelijk gratis. Met iSmart Dialer hoef je niet door contacten te bladeren om net die ene persoon terug te vinden. Met iSmart Dialer kun je contacten bellen, sms’en of e-mailen via de zoekfunctie. Je gebruikt daarvoor de 9 toetsen op de numerieke keypad.
Je belt aan de hand van nummer, dus 526 voor Jan en 5637 voor Joep. Meestal hoef je niet de volledige naam in te vullen, want de zoekresultaten verschijnen al meteen in beeld. Je kunt daarbij instellen of je steeds 1, 2 of 3 zoekresultaten wilt zien. Zoeken op achternaam of bedrijfsnaam kan ook. Met de knoppen onderin het scherm vind je favorieten en laatst gebelde nummers snel weer terug. Door de iPhone te schudden of te kantelen kun je de zoekfunctie aan- en uitschakelen.
Via de instellingen kun je iSmart Dialer nog verder aanpassen aan je wensen. Zo kun je Speed Dial-favorieten toewijzen aan de toetsen 1 tot en met 9. Zelfs wanneer je meer dan duizend contacten hebt zouden ze nog makkelijk terug te vinden moeten zijn. Tipgever jumbo66 heeft het zelf getest en vindt het een mooie aanwinst op de dialpad, ondanks de wat fletse kleuren. Niet alles is mogelijk in iSmart Dialer: bellen van nummers die met sterretje (*) of hekje (#) beginnen, het bellen van je voicemail en het weergeven van inkomende en uitgaande gesprekken is niet mogelijk. Dat komt omdat ze momenteel niet zijn toegestaan in de iPhone SDK. iSmart Dialer ondersteunt een hoop talen, waaronder Nederlands, Hebreeuws, Russisch, Turks en Grieks.
Meer info: ismartdialerapp.com
Installeren: iSmart Dialer (tijdelijk gratis)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
nouw ja wat voegt t toe . . dat kan toch ook met Quickgold daar hoef ik geen 8 euro voor neer te leggen?
hmmm, ik gebruikte tot voorkort de app. Smart Dail.
Eens ff uitpluizen wat de verschillen zijn tussen Smart Dail en iSmart Dialer!!
Helaas doet ie het niet bij mij.
Na opstarten gaan ie uit. Draai op OS 3.0 beta 2
werkt toppie
@jetgadget is dus tijdelijk gratis ipv 8 dollar
oja Lucien ik zie het .. kost even niets … overheengelezen.. .Thanks ik hoef hem niet ik kan het al met quickgold ..
Na een eerste test vond ik deze applicatie zeker mooi en handig. Nu eens kijken hoeveel ik hem ga gebruiken.
Eigenlijk zou deze functie standaard in de dialer van de iPhone moeten zitten want het werkt verdomd handig. Baal er nu van dat je nog een icoon op je springboard nodig hebt want het vervangt niet alle functies van de Apple dialer.
Mwaaa hij is wel heel traag voordat je een nummer in kan toetsen ofzo, in die tijd kan ik het nummer ook opzoeken in de tellijst.. Niet echt bijzonder dus..
Inderdaad, pas na een seconden of 4 kan je er iets mee:(
@iphoneclub: Bij deze wil ik jullie even bedanken voor het wijzen op kortingsacties.. erg fijn!
en dat voor dit soort slome zooi (‘normaal’) 8 eur moet dokken…pffff
Alweer een nagel aan de doodskist van de jailbreak …:
Als je EVEN wacht komt alles ook gewoon in de appshop en je hoeft je niet zenuwachtig te maken of alles direkt nog wel goed werkt.
(Overigens ben ik zelf een van nature nogal wezelachtig en daardoor vanzelfsprekend “law abiding” type, dus trek je vooral van mij niets aan ..)
Maar toch ….
@tgjm:
dan wachten we toch gewoon tot yellowsnow in de appstore staat ? 😀
Appje voelt zeer prettig aan en zoekt lekker snel zoals ik bij mijn nokia’s gewend ben.
Start idd wel sloom op dus ik gebruik het nu icm backgrounder, dit werkt lekker.
Is dit erg nadelig voor de stanby-tijd of maakt het weinig uit?
Werkt dat trouwens straks ook niet met Spotlight?
Ik gebruik al maanden smart dial en die vervangt voor mij het telefoon icoon van Apple.
Mmm, heb eigenlijk nog nooit het gevoel gehad dat ik nood had aan zo’n zoeker. Ik ben vrij snel bediend met het iPhone systeem zelf. Het lijkt precies een stap terug, terug naar het “oude” GSM tijdperk. Daarvoor heb ik geen iPhone gekocht hé 😉
Neen, ben blij zo.
heb hem ook maar even binnen gehaald.. Maar idd het is een leuk idee maar gebruiken doe ik hem Maar weinig of eigenlijk niet.
Toch bedankt voor de tip!
Heb ‘m nu ook maar ik vind het wel enorm traag reageren als ik een contactpersoon zoek. Ik heb er ruim 1000 in staan dus dat zal wel de oorzaak zijn. Ik mis echt een goeie zoekfunctie binnen de iphone. Dat je een woord intypt en dat de iphone overal tegelijk in zoekt waar het voor komt. Dus e-mailtjes, sms-jes, contactpersonen etc.
Mooie app. De versie die ik heb is de gekochte versie en is anders dan de gratis versie. De gekochte integreerd zich in de bestaande app en is daarom sneller dan de gratis versie die zich als aparte app installeerd. In het gebruik is hij zeer handig en maakt, als aanvulling op de app van Apple, compleet.
Grz,
Arno
Ook het + teken werkt niet zodat je niet met je bestaande nummers bijvoor +31123456789 kunt SMS’en. Dat werd ook door de maker bevestigd. Verder een heel goede app.