De nieuwste versie van het bekende voetbalspel FIFA verschijnt deze week op onder andere de Xbox 360, Playstation 3 en natuurlijk ook de iPhone en iPad. Die laatste versie van het spel kun je nu alvast in de App Store te vinden. Ieder jaar verschijnt er een nieuwe editie van het bekende FIFA-voetbalspel van EA. Vaak worden er spelers en clubs toegevoegd, maar ook vind je iedere keer grote en kleine wijzigingen in hoe het spel wordt gespeeld. Deze keer is de Manager Mode de grootste gamechanger in FIFA 12.
Niet alleen de spelers moeten op het speelveld presteren, maar ook aspirant-voetbalmanagers kunnen zich stukbijten op een nieuwe klus: hun club de juiste kant op sturen. Je moet de spelers selecteren en tijdens toernooien richting de overwinning coachen. Heb je een iPhone, dan kun je deze als controller gebruiken om het spel mee te spelen. Hierbij mag je ook kiezen of je de wedstrijden van je team zelf speelt, of de computer zijn werk laat doen.
Spelers met zowel een iPhone als een iPad in huis kunnen de telefoon als controller voor de tablet gebruiken. Alle knoppen worden dan van het speelscherm naar de iPhone verplaatst. Anderen kunnen ook hun iPhones als tweede controller op jouw iPad gebruiken, zodat je samen een potje kunt spelen op hetzelfde scherm. De app is alleen niet universeel: wil je zowel de iPhone als de iPad-versie van het spel spelen, dan moet je hem tweemaal kopen. De app waarmee je van jouw iPhone een controller maakt is wel gewoon gratis te downloaden.
Downloaden: FIFA 12 (€6,99)
Downloaden: EA SPORTS Gamepad (gratis)
- FIFA 12
- Als manager bepaal jij welke koers je team vaart.
- Gebruik je iPhone als controller voor je iPad.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
ff wachten op de volgende kortingsronde van EA
@martijn:
Inderdaad!!
Hm, heb hem geïnstalleerd, evenals de gamepad app voor op de iphone. Maar ze vinden elkaar niet. Ook lekker dat je op beide devices wifi uit moet zetten en alleen bluetooth aan mag hebben.
Weliswaar als officieel developer iOS 5 beta op de devices, maar het lijkt me dat ze daar toch rekening mee gehouden hebben toch?
waar kan je de gamepad app downloaden dan ?
@B2:
@B2
Ik had dat ook al ondervonden maar volgens mij kan je alleen met de iphone app spelen als je 2 iphones connect.
In het hoofdmenu van het spel op de ipad kan je zoeken naar iphones echter loopt hij alleen door als je 2 iphones connect! Erg jammer als je het mij vraagt ik had het nl. ook fijn gevonden als je het met 1 iphone kon spelen maar helaas.
@Arjen
Je moet zoeken op ea sports gamepad
dat zou toch wel erg raar zijn als je niet met 1 iphone dit werkend krijgt?
Dan is het zowiezo zn geld niet waard, als alles mooi zou werken zou ik wel fifa kopen maar anders niet
Werkt alleen met 2 iPhones helaas. 🙁
🙂
Zou helemaal mooi zijn als er een airplay functie op zou zitten, afspelen via mn apple tv
Vanochtend gelijk Fifa12 uit de appstore gehaald en zeker mijn zoon is der heeel erg blij mee…
maar wel een vraag: kan je de taal/comentaar ook in het nederlands zetten…???
Hallo ik heb een vraagje hoe kan ik me iphone als controller inzetten heb alles. Gedownload maar kom er niet uit alvast bedankt.
het werkt alleen met twee iphone’s, EA slaat de plank ff helemaal mis hiermee
@Bob:
Ja hoor jammer
Goed spel, alleen hoe verdien je geld als manager? Als je speelt raak je juist geld kwijt..
Ja, dat heb ik ook.. voetballen lukt wel maar hoe kom ik nu aan geld voor mijn club ??
je moet spelers verkopen of bijvoorbeeld kampioen worden of beker winnen zodat je geld krijgt aleen zo kom je aan geld.
mijn zoons proberen het te spelen (we hebben 2 iphones) maar de connectie via blue tooth valt iedere keer weg en dan stopt het spel weer; iemand een advies?
Bij mij knalt hij vaak ineens uit.
Dan stopt hij gewoon met het spel en kom ik op mijn buroblad zeg maar