UPC brengt begin 2014 app voor onbeperkt bellen uit

UPC brengt begin 2014 app voor onbeperkt bellen uit

UPC brengt begin 2014 de belapp Horizon Phone uit, waarmee klanten met een iPhone elkaar gratis kunnen bellen via hun vaste lijn.
Lisa van der Velden - · Laatst bijgewerkt:

Phone UPC Kabelaar UPC brengt begin volgend jaar de belapp Phone uit, waarmee klanten elkaar gratis met hun smartphones kunnen bellen, via het nummer en abonnement van hun vaste lijn. Dat werd deze week bekend op de International Broadcasting Conference beurs in Amsterdam, zo meldt Emerce. Dat UPC plannen had voor een eigen belapp werd deze zomer al duidelijk, toen bezoekers van het UPC-forum de nieuwe functie opeens op de accountpagina van de site zagen staan. Toen werd overigens nog gesproken over ‘Horizon Phone’ als appnaam, in plaats van alleen ‘Phone’. In ieder geval zal de app op Wi-Fi en 3G werken, dus je kunt hem ook buiten de deur gebruiken.


Daarnaast wil UPC naar eigen zeggen vol inzetten op WiFi hotspots, en hun testen met WiFi hotspots uitbreiden. Gebruikers zouden dan, net als bij Ziggo, kunnen inloggen bij anderen die hun modem hebben aanstaan. Een bijzonder nieuwtje is dat UPC de verbinding ook met UPC-klanten in het buitenland wil laten delen. Dat betekent overigens niet dat je nu lekker met vrienden in heel Europa kunt gaan bellen, want het dekkingsgebied van UPC is minder groot dan voorheen. De kabelaar wordt vooral gebruikt in Ierland, Oostenrijk, Zwitserland en Oost-Europese landen als Polen. De Phone app is eind 2012 al in Polen geïntroduceerd en verschijnt binnenkort ook in de Ierse App Store. In Nederland heeft UPC ook al een andere app in de App Store staan –Horizon.TV, waarmee abonnees online tv kunnen kijken.

Reacties: 13 reacties

  1. Spannend nieuws, UPC ik wil wel testen voor jullie.

  2. Bestaat al maanden bij het Belgische Telenet, app noemt Triiing …

  3. En wat is het verschil met FaceTime Audio?

  4. Origineel geplaatst door Thomas
    En wat is het verschil met FaceTime Audio?

    Je belt naar eender welke GSM of vaste lijn, dus niet enkel met mensen die een iphone en dezelfde app hebben.

  5. Triiing van Telenet is wel enkel via wifi, geen 3G

  6. Origineel geplaatst door Berry
    Origineel geplaatst door ThomasEn wat is het verschil met FaceTime Audio?Je belt naar eender welke GSM of vaste lijn, dus niet enkel met mensen die een iphone en dezelfde app hebben.

    Er staat gewoon in de eerste zin van het artikel dat het gaat om iPhone naar iPhone bellen, maar dan via UPC.

  7. Origineel geplaatst door Berry
    Bestaat al maanden bij het Belgische Telenet, app noemt Triiing …

    Inderdaad, nadeel is dat het alleen op WiFi werkt, groot voordeel, alle voordelen van de telefoonlijn zijn ook geldig via de App.

    Afhankelijk van de opties die je als klant dus op je vaste lijn hebt kun je erg voordelig bellen. (en dankzij de home en hotspots die ze al heel lang hebben doe je dit in vlaanderen alsnog bijna overal).

  8. Ik ben benieuwd. Hoor terzijnertijd wel van hunnie hoe het werkelijk zit.

  9. @PeterFrans
    Als je het van “hunnie” gehoord hebt, laat het ons dan even weten…… LOL

  10. “waarmee klanten elkaar gratis met hun iPhone kunnen bellen” – zoiets is toch al heel lang mogelijk en dat gewoon als crossplatform ‘gratis onderling bellen’?

  11. Laten ze eerst dat pokke horizon maar eens goed werken….

  12. @Liocorno: Whatsapp voor berichten, skype om te “Facetimen” en Viber voor alles en dit is dan nog allemaal mogelijk op Android, Apple en Windows Phone. Ik had vroeger een app waarmee je kon bellen door apps te installeren( je kreeg dan credits en met de credits…)
    Was donkerblauw en groen. Iemand een idee? Was best handig als ouders op vakantie zijn.

  13. dat geklooi met die iphoon maak hem voor iedere telefoon
    de app voor televisie kijken via andoid hebben jullie nog steeds niet

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.