EverDock: aluminium dock voor iPhone en iPad groot succes op Kickstarter
EverDock is een fraaie aluminium iPhone-dock die op Kickstarter z’n doel al ruimschoots heeft gehaald. In plaats van de beoogde 50.000 dollar werd al 200.000 dollar opgehaald om dit blok metaal te realiseren. De dock werkt met Lightning-aansluitingen, 30-pins aansluitingen en micro-USB. Dus ook als je ooit dreigt over te stappen naar Samsung of HTC kun je nog steeds de EverDock gebruiken.
Verder is de dock geschikt voor tablets zoals de iPad. Verkrijgbaar in drie kleuren die goed bij de nieuwe iPhones passen: goud, spacegrijs en zilver. De early bird-optie van $39 is al uitverkocht maar de zekerheid dat het project doorgaat is ook wat waard. Voor $49 doe je nog mee. Je hebt nog tweeënhalve week om te beslissen of je meedoet.
EverDock is bedacht door FŪZdesigns, een bedrijfje uit Utah. Naast de standaarduitvoering is er ook een dubbele dock, waar je een iPhone en een iPad gelijktijdig mee kunt opladen. Een sleuf zorgt ervoor dat je vrijwel elke kabel in de EverDock kunt gebruiken, ongeacht de aansluiting. De dock is zelfs geschikt voor gebruik met iPhone-cases. Als de grens van $200.000 wordt bereikt (en dat is op het moment van schrijven al bijna het geval), dan gaan de makers nog iets extra’s bieden. Je mag dan als investeerders meestemmen over de kleur van de inzetjes. die aan de bovenkant van de dock te zien zijn.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Zodra ze hem in nederland gaan verkopen wil ik er zeker èèntje!…
Ik weet zeker dat de everdocks in de Apple stores gaan liggen. Verder ge-wel-dig idee!
Ja, ik wil er ook eentje, maar ben bang dat ze hem niet in Nederland gaan verkopen 🙁
Kijk… dit is nu een handig (en mooi ogend) apparaat! Zeker voor mensen die regelmatig een ander merk telefoon uitproberen (zoals ik…).
Komt dat ding dan ook met eigen laders? Dan zou ik het doen. Anders vind ik het te veel gedoe met het er steeds uithalen.
Als je aan iets via kickstarter meedoet, hoe zit het dan met de levering in Nederland?
@memati: Mijn ervaring: kickstarterprojecten worden gewoon verzonden naar nl. Je moet (vaak) wel rekening houden met extra portokosten. Dat geldt ook hier: €20 bovenop de aanschafprijs van €49…
@memati: In het geval van dit project stijgt de prijs met 20 dollar
@memati: Je betaalt extra verzendkosten.
Alles via creditcard. Pas afschrijving als project door gaat. Levering….. Als de productie gaat draaien met definitief ontwerp.
Heb je ook dockplus van, das van staal.
Dock
Heel erg mooi Dock
Lijkt wel heel erg veel op de oplader van belkin naar mijn idee
Net voor ingeschreven. Ging erg eenvoudig. Nu maar afwachten.
zoals al werd aangegeven krijg je te maken met extra verzendkosten, tevens heb je kans dat je hieroverheen nog extra invoerrechten moet betalen.
Wat is nou de meerwaarde van een Dock t.o.v. een snoertje?
Mooi ontwerp. Voor een bedrijf dat zo prat gaat op ontwerp als Apple maken ze al jaren lang stuitend lelijke docks.
Gelukkig heb ik daar met mn S3 geen problemen mee. Keurige en prima passende dock op eBay voor 12 dollar. Inclusief kabel mind you.
Maar dit gaat toch een probleem worden, omdat de iPhone 5 en hoger met iOS 7 geen oplader meer van derden toestaat?
Werk dit wel met iOS 7 omdat alleen apple lightning spullen werken?
@roelof: Tot een waarde van 150 euro ben je geen invoerrechten verschuldigd bij import uit de USA. Wel BTW.
Heeft wel wat weg van ElevationDock.
Dat was ook een Kickstarter project. Die gebruik ik al enige tijd naar volle tevredenheid.
De meerwaarde? Zo’n dock is duurder dan een “snoertje” en heeft dus meer waarde.
ik zie alleen douane staan waar ik aan moet betalen 🙂
maar je hebt gelijk, ff snel zoeken op google levert oa het volgende op:
je kan wel stellen dat het bedrag wat op Kickstarter wordt genoemd niet altijd het eindbedrag is, als je het pakket aan de deur eindelijk in ontvangst mag nemen kan het eindbedrag dus hoger uitvallen.
Zie zelf ook geen voordelen van een dock tegenover een snoertje…. Je bent dus niet de enige bep.
Vind het bijzonder zonde van het geld om zo een ding aan te schaffen.
Met snoertje eraan kan je zelfs nog met je telefoon werken