Een paar dagen geleden schreven we over Star Defense, de game van de Nederlandse ontwikkelstudio Rough Cookie. De gamessite Touch Arcade heeft vandaag een uitgebreide review van Star Defense geschreven en ook zij zijn enthousiast over de game: “I can’t help but recommend picking up Star Defense”. Maar Rough Cookie is met meer games bezig: vandaag brengen ze de game Waterways voor de iPhone uit, in samenwerking met de Japanse gamesuitgever Taito, die we kennen van games als Space Invaders en Cooking Mama. Waterways is een puzzelspel met waterthema.
Doel van de game is om de koe Patch te redden van het steeds maar stijgende water en te zorgen dat hij de lekken in het (Nederlandse) watermanagementsysteem Caretaker 3000 dicht. Via het touchscreen beweeg je Patch naar een andere locatie, terwijl je gelijktijdig met de accelerometer probeert om het waterpeil te bedwingen. Waterways heeft kleurrijke graphics die de Japanners zeker zal aanspreken, maar het thema van de game zal vast ook bij Nederlandse watermanagers zoals onze kroonprins in de smaak vallen. De game was de winnaar van de Netherlands-Japan Game Jam 2008 wedstrijd.
Downloaden: Waterways (€2,39)
Meer info: Taito
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Gaan we eens snel spelen. Klinkt erg leuk.
ik vind het nog steeds jammer dat ik betaalde apps niet beperkt gratis kan spelen, om te testen of ik het het geld waard vind. De workaround is natuurlijk een gratis Lite versie, maar een andere oplossing zou fijner zijn.
Leuke game, misschien een idee om dit in samenwerking met een ingenieursbureau op de markt te brengen…
Ik weet dat zij op zoek zijn naar manieren om zich te profileren en het vak weer interessant te maken voor jongeren.
Van het bedrijf Royal Haskoning weet ik iig dat ze er open voor zouden staan.
Regards..