
Philips Hue-app krijgt iOS 7-design en meer instellingen
De officiële iOS-app van de Philips Hue is voortaan Nederlandstalig. Het uiterlijk van de app is daarnaast volledig aangepast voor iOS 7. De applicatie waarmee je de speciale lampen kan instellen en van kleur kan veranderen om allerlei sferen in huis te creëeren, is eveneens uitgebreid met nieuwe mogelijkheden. Je kan de verschillende lampen nu herordenen vanuit de instellingen van de applicatie en het is makkelijk gemaakt om de huidige afstemming van je verlichting direct op te slaan als een scene.
Handig, dat laatste. Eerst moest je in de app aangeven dat je een nieuwe scène wilde maken en stelde je daarna alle verlichting in om daarna pas de scène op te slaan. Nu kan je ‘gewoon’ de verlichting aanpassen en kan je de configuratie op elk moment opslaan als die bevalt. Daarnaast kan je lichten nu groeperen in de light control-sectie van de toepassing. De vernieuwde applicatie brengt ook een uitgebreide introductie met zich mee waarin de functies van de toepassing worden uitgelicht. Als je nog geen kennis hebt gemaakt met Hue, zie je zo hoe je nieuwe scenes instelt, wekkers instelt voor het aanspringen van de lampen en hoe je foto’s uit je albums importeert om daar een scene te baseren.
Philips Hue voor iPhone en iPad is ook voorzien van een uiterlijk dat op iOS 7 is afgestemd. De grootste uiterlijke verandering vind je terug in het schuifmenu waar vanuit je de verschillende functies benadert. Daarin is ook ruimte gemaakt voor notificaties, bijvoorbeeld voor als je een trigger hebt ingesteld voor het aanspringen van de lampen op basis van je locatie. Verder zijn vooral de knoppen gewijzigd en is de app in de basis strakker geworden. De veranderingen staan de app beslist goed.
De Philips Hue-app werkt alleen met de bijbehorende Philips Hue-lampen. Omdat de softwarestructuur van Philips Hue ook voor andere ontwikkelaars toegankelijk is, zijn er ook allerlei leuke onofficiële Philips Hue-apps.
Downloaden: Philips Hue (gratis, universeel, iOS 6.0+)
Meer lezen:
- Review: Philips Hue, lampen bedienen met iPhone-app
- Philips introduceert open API en SDK voor Hue iPhone-lampen
- Officiële Philips Hue iPhone-app voegt geofencing en IFTTT toe
- Philips Hue LightStrips en Bloom nu verkrijgbaar in Nederland
- Philips Disney Friends: nieuwe Hue-lampen met Mickey Mouse-oren
- Philips Hue GU10 ledlampjes nu te koop in Apple Store Amsterdam
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Philips Hue
Lees alles over Philips Hue, de slimme lampen en bijbehorende accessoires met HomeKit-bediening. Check de Philips Hue-accessoires en welke mogelijkheden er zijn voor de lampen, sensoren, dimmers en lichtknoppen. Philips Hue heeft ook kant-en-klare armaturen, waar de slimme lampen al in zitten. Alles over verkrijgbaarheid, prijzen en meer.

- Philips Hue verzamelpagina
- Philips Hue vs. IKEA Tradfri: de verschillen
- Slimme verlichting in huis
- Philips Hue Tap, Dimmer of schakelaars, welke moet je hebben?
- Review Philips Hue Bluetooth lampen
- Review Philips Hue Smart Plug
- Review Philips Hue 2.0 met HomeKit
- HomeKit-producten in Nederland
- Bekijk Philips Hue startpakketten
- Review Philips Hue Signe
- Review Philips Hue Festavia feestverlichting
- Review Philips Hue Ambiance Gradient Lightstrip
Als die lampen nou eens ergens in de aanbieding waren, had ik ze zo gehaald. Geweldige dingetjes!
Alleen zo duur 🙁
Als ze nou eens niet verplichten om het starters pakket aan te schaffen.
Mooie update bedankt voor de tip
Krijg hem hier niet meer aan de praat na update. Ipads ook niet meer. Was reset bridge nodig, alle 10 lampen en bijbehorende klokschemas aanpassen. Lekkere update…..
(defecte) Lampen zijn nog steeds niet te verwijderen met deze update.
Trouwens nog meer mensen last van vaak lampen stuk? Nu al de 3e defect, 2e al met kortsluiting. Krijg netjes een verse lamp telkens, maar word er niet blij van.
@bones: Je moet de bridge helemaal resetten, dan zijn alle lampen eruit. Je voegt dan vervolgens de (nog werkende) lampen weer toe
Eindelijk dat rare font ook weg. Ziet er goed uit!
@bones: Geen issues (5 lampen, maand of 5).
Geen problemen hier na de update, alles werkt zoals het hoort.
Ziet er goed uit, mooie update!
Ja duh, en alle lampen ook opnieuw benoemen enz.
Gelukkig is dit zeer zeldaam, de lamp die u nu gaat ontvangen is van latere productie. In de eerdere productie is ons bekend dat zeer zeldzaam een aardingprobleem voorkwam, hopelijk verzachten we het leed met de snelle oplossing!
Dan kan mijn antwoord ook wel openbaar >> van de 3 defecte lampen is er maar een geweest van de 1e batch, laatste met kortsluiting was nog maar 1 maand oud. Nogmaals, lampen zijn niet veilig dus.
@bones: Hartelijk dank voor uw reactie, we zullen dit met Philips bespreken en via de helpdesk met u contact opnemen.
@redactie ik vraag me meer af waarom er iCulture bij de providernaam staat? Is er een iCulture virtuele provider, of is dit het resultaat van een Photoshopje?
@bones: Hier ook 4 van de 5 lampen vervangen. Deze resetten zich uit zichzelf.
Gelukkig goede service van Philips en kreeg dus ook netjes nieuwe. Helaas de 5e lamp begint nu ook die trekjes te krijgen. Dus binnenkort maar weer contact opnemen met Philips.
Toch wel apart. Heb de lampen nu 2 a 3 maand. De lampen zijn nu al enige tijd te koop. Zou toch niet meer verwachten dat ze dit soort problemen nu nog zouden hebben.
Al met al wel een zeer tevreden gebruiker
yep, nummer 3 en 4 worden morgen afgehaald over mijn defecte living color word ik teruggebeld .. Nog 1 keer dan heb ik overal nieuwe voor, living colors houden het tot nu toe langer uit .. Ben wel blij dat Philips goede service heeft!!
welke versie iOS draai jij?
Gelukkig stond de oude app nog in the cloud, heb hem na reset bridge 1 keer aan de praat gehad.
Lukt hier niet meer op 2 iphones en 2 ipads, oude versie in 1 keer beeld.
Gebruik de lampen al van af het begin de ze uit zijn gelukkig nog nooit 1 stuk gegaan
@Michael: Starterpakketten zijn nodig omdat daar een ‘bridge’ bij zit, nodig voor de communicatie met het netwerk
@evad1st: iOS 7.0.4
Edit: ik heb ook nog nooit een defecte living color gehad *klopt af*
Nog een kleine maar fijne verbetering: voor de update activeerde je de Light Control via een swipe up, maar dan moest je wel goed mikken, anders kwam je in het Control Center van iOS7.
Nog meer mensen last van dat hun bestaande scenes na de update niet aanwezig waren en nieuw gecreerde scenes na enige minuten weer weg zijn binnen de Hue App?
thanks, het vreemde is wel dat 1 van mijn living color lampe af en toe niet zichtbaar is om later weer gewoon in beeld te staan .. (Probeer het te repliceren, tot op heden nog niet gelukt) PS: nu begint nr5 ook te resetten, en net zijn er 2 opgehaald .. Cwap ..
Vreemd dat er zo veel mensen zijn met kapotte lampen. Ik heb nu 22 E27 lampen en 7 GU10 lampen. Een deel sinds december vorig jaar en de rest in de laatste maanden gekocht maar nog geen enkele heeft de geest gegeven. Gelukkig maar 😉
na update 1.2.1 vandaag weer ok.
@dennis prins: Dat is gewoon een OS X tooltje wat wij gebruiken om de screenshots te standaardiseren.