Fitbit-app voor iPhone ondersteunt nu M7-chip, werkt ook zonder armband
De iPhone-app van Fitbit is voortaan ook zonder tracker te gebruiken. Voorheen had je een armband of clipje van Fitbit nodig om deze app te kunnen gebruiken. In versie 2.1 van de Fitbit-app is echter de nieuwe functie MobileTrack te vinden, waarmee je op eenvoudige wijze je activiteiten kunt vastleggen, op voorwaarde dat je een iPhone 5s hebt. De MobileTrack-functie is namelijk afhankelijk van de M7-coprocessor in dit nieuwste toestel. Als je op het accountscherm in de app tikt op ‘Set Up a New Fitbit Device’, dan zul je zien dat de nieuwe optie ‘MobileTrack’ aanwezig is. De afgelegde kilometers en aantallen stappen worden op op die manier ook door je iPhone geregistreerd. Het is niet mogelijk om twee apparaten te laten meten en zo je stappen dubbel te laten tellen.

Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Gezondheid
De Gezondheid-app op je iPhone en iPad verzamelt allerlei data over je workouts, gewicht, hartslag en andere medische gegevens. Apps met ondersteuning voor HealthKit kunnen ook gegevens uitlezen en toevoegen aan de Gezondheid-app. De Gezondheid-app verzamelt ook allerlei gegevens van metingen van je Apple Watch, zoals je hartslag, slaapfases, verbrande calorieën, etcetera. Ontdek hoe je meer uit de Gezondheid-app haalt!

- Alles over Apple's Gezondheid-app
- Gezondheidschecklist op iPhone invullen
- Gezondheid-data synchroniseren met iCloud
- Backup van Gezondheid-data maken in iTunes
- Voorkomen dat de Gezondheid-app bewegingsdata verzamelt
- Medische ID instellen in de Gezondheid-app
- De beste HealthKit-apps voor de Gezondheid-app
- Apps toegang geven tot de Gezondheid-app
- Gezondheidsdata delen met vrienden
- Symptomen van ziektes in de Gezondheid-app
- Tandenpoetsen en de Gezondheid-app
- Oogrecept vastleggen
- Apple Watch en gezondheid
App geïnstalleerd op 5S, MobileTrack staat niet in de lijst.
Ik heb het tegelijk geinstalleerd! Werkt alleen bij 5s. In keuze lijst helemaal naar beneden scrollen.
Vreemd. Bij mij staat het ook niet in de lijst 🙁 Heb toch echt een 5s.
Ook hier geen MobileTrack op mijn 5S. Zal wel weer US Only zijn, net als die Nike+ Move app. (waar ik nog steeds op wacht overigens…)
Staat hier wel erbij. Moest wel even “set up a new fitbit device” kiezen.
Registreert hij ook het aantal trappen?