iTwitter was de eerste Twitter-applicatie met push notificaties. Maar ideaal was het niet, omdat het alleen werkte bij andere iTwitter-gebruikers. Gelukkig zijn er nu twee veelbelovende alternatieve: iTweetReply en Boxcar. iTweetReply is een Twitter-applicatie die niet voor een mooi uiterlijk of veel functies gaat, maar als een van de weinige extraatjes wel de push notificaties aanbiedt. Het werkt bij mentions (@) en direct messages. In iTweetReply zie je de complete tijdlijn van Twitter en je kunt foto’s uploaden naar TwitPic. Veel meer zit er niet in.
Boxcar heeft een heel andere insteek: het is eigenlijk zelf geen Twitter-client, maar heeft als enige taak het sturen van push notificaties van Twitter. Ook dit werkt alleen bij mentions en direct messages. Boxcar checkt elke vijf minuten of er nog berichten zijn en stuurt je dan een berichtje. Vervolgens kun je je favoriete Twitter-client op de iPhone openen om de berichten te lezen.
Boxcar werkt voorlopig alleen met Tweetie en Twitterrific. Het mag dan wel push notificaties leveren, maar omdat er steeds een vertraging van maximaal 5 minuten in zit, is Boxcar toch niet helemaal wat mensen zich ervan hadden voorgesteld. Er is een update onderweg naar de App Store, waarin nog wat meer handige functies zijn toegevoegd, zoals het openen van DM’s in Boxcar en ondersteuning voor meerdere accounts. De prijs is met €2,39 wel aan de hoge kant voor een dergelijke applicatie.
Downloaden: iTweetReply (€1,59) en Boxcar (€2,39)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Nou maar gauw ff testen dan maar…..
Nou, met die 5 minuten kan ik wel leven. Gelijk maar even downloaden!
Ik vat de tekst even niet..
” John appleseed
One Infinite Loop,
Cupertino CA
New twitter reply”
Mag je zomaar die text gebruiken? Ik kan me voorstellen dat als een ander bedrijf mijn adres ging gebruiken, ik niet zo blij zou zijn..
Nou, ik wacht wel lekker tot ik dit gewoon in Twittelator Pro heb want hier kan ik niet zo veel mee. Heb Tweetie de hele dag op mijn Mac aanstaan en na het werk wil ik toch niet a la minute bereikbaar zijn op Twitter, dus zonde van mijn geld anders.
Gedownload; Ging gelijk mis. Programma liep vast. Nu opnieuw geinstaleerd. en het werkt nu wel weer. nu wachten op @’reply’s
Boxcar gedownload, aanmelden ging goed, maar daarna nog een keer opstarten werkt niet, crasht gelijk. Hopelijk doen de push berichten het wel.
Hier het zelfde. Zit nog steeds op mijn PUSH berichten te werken. Het lijkt alsof dat het niet doet… Ik heb het dus eerst opnieuw moeten instaleren, toen werkte het wel
Ik raad jullie aan boxcar niet te kopen. Wat ik ook probeer; push werkt maar niet. Ik hoop maar dat het een tijdelijk server probleem is
Boxcar werkt bij mij ook niet!
@sander: Het is een fictieve persoon die word gebruikt door Apple. Het adres is de locatie van Apple zelf.
Update; het werkt inmiddels! De eerste push berichten ontvangen
Push zal overigens nooit werken voor Twitter applicaties door de API beperkingen. Alleen Twitter zelf zou een échte push functie kunnen uitbrengen.
Ik gebruik sinds vanochtend Boxcar en het werkt perfect.