Telfort-klanten krijgen vanaf 31 maart toegang tot het 4G-netwerk. Ze moeten hiervoor een aparte bundel afsluiten: de Internetversneller 4G. De bundel kost 5 euro per maand en zorgt ervoor dat je op een hogere snelheid kunt internetten. De Internetversneller 4G geeft geen recht op extra data. Omdat je bij deze hogere snelheid eerder door je databundel heen bent, raadt Telfort aan om voor minimaal 1000MB te kiezen. Ook komt er een nieuwe bundel van 3000 MB bij.
Ben je Telfort-klant en wil je op 4G-snelheid internetten, dan moet je ook nog een andere simkaart aanvragen. Deze u-simkaart wordt standaard geleverd bij nieuwe Telfort-abonnementen en is voor bestaande klanten online, in de winkel of via de klantenservice te bestellen. Daarbij is het wel even oppassen: als je de u-simkaart niet activeert, werkt 4G niet, maar toch wordt er 5 euro per maand in rekening gebracht.
Telfort maakt uiteraard gebruik van het 4G-netwerk van moederbedrijf KPN, dat al behoorlijk ver is gevorderd. KPN belooft in het voorjaar van 2014 landelijke dekking te kunnen bieden. Eigenlijk kiest Telfort dezelfde oplossing als KPN-dochter Simyo al doet met Flex 4G. Ook daarbij kun je na afsluiting van een extra bundel van 5 euro per maand toegang krijgen tot het 4G-netwerk. Bij Telfort krijg je een maximale downloadsnelheid van 25 Mbps en uploadsnelheid van 10 Mbps. Dat is volgens de provider drie maal sneller dan de huidige snelheden bij Telfort.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Nu nog deze constructie bij Vodafone.. ALLE klanten 4G
Jammer genoeg niet op mijn iPhone 5. 🙁
Dus je mag €5 extra betalen om je databundel er sneller doorheen te jassen?
Sjesus, wat is dit nu voor een cynische reactie. Voor 5 euro extra per maand wordt je internetverbinding drie keer zo snel. Prima deal.
Ik kijk net op de site van Telfort en begrijp er werkelijk helemaal niets van. Is dit nu echt goedkoper (zoals ze zelf zeggen) of is het een beetje in een Easyjet model. Als je wilt bellen en sms’en betaal je heel weinig. Wil je echter snel mobiel internetten, dan kost dat meer en ben je bij de dure concurrent goedkoper uit.
Wie had dat gedacht? Van een paradijs in de tropen, naar een tropisch zwemparadijs!