City Tours in iOS 8: zo probeer je ze nu alvast
Afgelopen week schreven we over City Tours, een nieuwe functie in de Kaarten-app van iOS 8. Ontwikkelaar Hamza Sood had toen de verborgen functie ontdekt, maar vertelde nog niet hoe je hem kunt gebruiken. Inmiddels heeft Stafan Kuijt ontdekt hoe de City Tours nu alvast kunt proberen. Hoewel de functie wel in de laatste iOS 8 beta’s zit, moet je een beetje zoeken voor je hem zelf opstart.
Sood zei vorige week een debugmenu te gebruiken, maar de methode van Kuijt vereist geen gecompliceerde handelingen die enkel een ontwikkelaar mag uitvoeren. Je doet enkel het volgende:
- Open de Kaarten-app.
- Tap op de i-knop rechtsonder.
- Kies voor Hybride.
- Zoek een stad met een gele naam op.
- Tap op de gele stadsnaam.
- Tap op Tour.
Met City Tours krijg je een driedimensionale rondleiding door een grote stad. Hiervoor gebruikt Apple de Flyover-gegevens die al over veel steden beschikbaar zijn.
Voor het gebruik van City Tours is wel de laatste beta van iOS 8 vereist. De functie is niet in iOS 7 te vinden. Daarnaast is ontdekt dat City Tours aanwezig zijn in de beta van OS X Yosemite.
https://www.youtube.com/watch?v=jQ0UiebO1OY
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Jammer, jullie hadden toch echt een primeurtje tegenover 9to5 mackunnen hebben ๐ Had het al gepost in de originele post 3 dagen terug en jullie zelfs getweet hierover ๐
Niet om direct veer in eigen reet te steken maar bij de tweet van Piere wees ik hem al op de bevinding ๐ (men zal het daar wel ook opgepikt kunnen hebben)
Je bericht bevat niets dan de melding dat je het eerder had gemeld, hoezo wil je geen veer in je reet steken?
@ultimasnake: jammer he
@Rk: Zo dan? [1] [2]
En inderdaad jammer, leuk om je naam ergens te lezen maar tevens had Iculture het dan niet hoeven overnemen van 9to5mac maar zelf kunnen testen/schrijven ๐ en was het andersom (wat weer goed kan zijn voor de bezoekers/inkomsten)