Plastoform maakt iPhone-speaker draaibaar
Of we misschien contacten konden leggen met Philips? Dat was de vraag die we kregen bij het bekijken van deze PlastoForm iPhone-speakerdock. PlastoForm is een van de vele Aziatische fabrikanten, die alles op bestelling kunnen leveren. Hun collectie iPod-docks is indrukwekkend, maar deze iPhone-speaker heeft iets bijzonders: het is een van de weinige waarbij je de iPhone ook liggend kunt gebruiken.

Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Laat Philips dan die dock maar niet maken, want dan wordt het helemaal niks.
Qua electronica heeft Philips het altijd wel voor elkaar, maar het mechanische gedeelte is bij hun altijd een bak ellende. 🙁
volgens mij zet je dit ding gewoon op z’n zij…
dat doe je ook tim :P,
Ik denk alleen wel dat je dan een probleem hebt met links-rechts geluid en waarschijnlijk zou die speakers het zelf fixen.
anders is het nogal zinloos.
ziet er toch niet uit
robin, ik bedoel het eigenlijk als reactie op Michel. Er zit niks mechanisch aan, dus zal het geen probleem zijn voor Philips (als je Michel’s woorden over Philips’ mechanische gebreken mag geloven, zelf geen ervaring mee)