De Telegraaf 2.0: meer sport, reageren op artikelen en offline lezen

De Telegraaf 2.0: meer sport, reageren op artikelen en offline lezen

De Telegraaf 2.0 is in de App Store verschenen. De applicatie kan artikelen offline opslaan, bevat veel meer sportsecties en heeft de mogelijkheid om artikelen te twitteren en via e-mail te sturen. Je kunt ook reageren op nieuws.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

telegraafOntwikkelaar Service2Media heeft een nieuwe versie van De Telegraaf voor de iPhone uitgebracht. Versie 2.0 bevat zes nieuwe functies, waarvan twee te maken hebben met het offline lezen van artikelen. De laatst opgehaalde nieuwtjes worden in een cache bewaard en zijn daardoor ook beschikbaar om offline te lezen. Dat betekent dus: het laatste nieuws ophalen voordat je in een vliegtuig stapt en onderweg gewoon doorgaan met lezen.


Voetbaluitslagen.Wil je een bepaald artikel nog langer bewaren, dan kan dat: onderaan elk artikel staat voortaan een knop ‘Bewaar’ om het artikel offline op te slaan. Onderaan artikelen vind je voortaan ook de knop ‘Reacties’ om te zien wat anderen over het artikel hebben gezegd en de mogelijkheid om zelf een reactie achter te laten. Een account is daarbij niet verplicht. Een derde knop onderaan de artikelen is ‘Delen’. Hiermee krijg je de mogelijkheid om interessante artikelen naar Twitter of via e-mail te sturen.

Bij het aanmaken van een e-mailbericht krijgt de ontvanger de titel en het eerste gedeelte van het nieuwtje te zien, precies zoals het hoort. Bij het delen via Twitter gaat het minder mooi: het wordt gepubliceerd als een retweet (voorbeeld) en je hebt ook niet de mogelijkheid om zelf nog een mening erbij te zetten, zodat de lezers niet weten of je het nu getwitterd hebt omdat je het interessant vindt, of omdat het te absurd voor woorden is. Mijn Twitter-test werd daardoor al meteen verkeerd opgevat.

De Telegraaf 2.0 heeft enkele nieuwe secties erbij gekregen: OverGeld, games, voetbal, tennis, autosport en wielersport. Daarnaast staan de uitslagen van de Eredivisie en Jupiler League er voortaan in (de omschrijving in de App Store maakt alleen melding van Eredivisie). Eerder kon je op iPhoneclub een review van De Telegraaf voor de iPhone lezen. Met deze aanpassingen kan het toenmalige cijfer van een 8 wel omhoog naar een 8,5. Alleen de Twitter-functie zou echt beter kunnen.

Downloaden: De Telegraaf 2.0 (gratis)

Reacties: 21 reacties

  1. Heel leuk dat opslaan van berichten. Helaas kom je er niet meer vanaf want je kan de opgeslagen berichten niet deleten.

    Of zie ik een functie over het hoofd?

  2. Nice! Ga meteen checken…

  3. Krijg steeds een foutmelding als ik naar de reacties wil.

  4. @Stan:

    Stan, een opgeslagen bericht verwijder je weer met een swipe.

  5. Als tag ‘krant’ ??

  6. Hoewel het nieuws in de Telegraaf niet altijd kwalitatief even hoog is, moet ik zeggen dat dit toch een van mijn favoriete applicaties is. Hij werkt gewoon erg gemakkelijk, snel en ik kan gemakkelijk het nieuws van Fc Twente volgen 😀

    Hij wordt alleen maar weer beter met deze update!

    Wel raar dat je op maar erg weinig artikelen kan reageren..

  7. sinds de update werkt de app niet meer bij mij.
    deze blijft al een halfuur op het scherm artikelen aan het laden

  8. @Stan Jawel, je kunt deleten bij Meer>Opgeslagen en dan met je vinger naar rechts vegen en verwijderen.

  9. Waarom kunnen we nog niet door de geprinte versie bladeren?

  10. @Meerlol: Een Swipe?

  11. @Meerlol: Een veeg dus, werkt!

    Dank je, of wel Thank you!

  12. …zojuist geupdate…ziet er gelikt uit hoor 😉

  13. waar worden de berichten opgeslagen? kan ze niet meer terug vinden….??

  14. Zit onder de opgeslagen tab…

  15. Origineel geplaatst door Niels
    Wel raar dat je op maar erg weinig artikelen kan reageren..

    Nou, wat mij opviel is dat bij veel technologienieuws (iPhone-nieuwtjes bijvoorbeeld) geen reacties staan. De reactieknop is dan grijs gemaakt, waardoor je ook niet op het reactiescherm komt. Als eerste een reactie plaatsen lukt daardoor niet. Dat lijkt me een bug…

  16. De NU.nl applicatie is gewoon veel beter 😀

  17. No way..Telegraaf app is ook 1 van mijn fijnere apps..heel makkelijk al het nieuws in de gaten houden van wat jij wilt..
    Super Appje hoor, wordt nu alleen nog maar beter dus.

  18. Ik vind de Telegraaf app wat betreft snelheid echt super, dat begint te lijken op ff wat nieuws checken, vervolgens moet je niet in een artikel op een link willen klikken want das dan weer enorm traag. Ik ga de update gelijk ophalen, hopen dat de snelheid erin gebleven is.

  19. @Gonny van der Zwaag:
    Gonny, de Telegraaf staat bij heel veel artikelen niet toe dat er reacties worden geplaatst. Als er op de website bij een artikel gereageerd kan worden, dan kan dat ook in de iPhone client.

  20. Hoewel het nieuws in geen enkele Nederlandse krant van enig niveau is vind ik deze app geweldig werken.
    Telegraaf. volkskrant of NRC, allemaal lullige opinie krantjes die nooit mee kunnen komen met een echte krant die je in het buitenland wel hebt.

  21. Hoe haal de de ingevoerde Twittergegevens weer weg?

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.