Telegraaf werkt aan grote update Telegraaf HD iPad-app

Telegraaf werkt aan grote update Telegraaf HD iPad-app

De Telegraaf werkt aan een grote update van de Telegraaf HD-app, die na de zomer beschikbaar komt. Nieuws, het typische Telegraaf-gevoel en bijzondere gebruikservaring op de iPad staan centraal.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

telegraaf hd ipadDe Telegraaf is momenteel bezig met een compleet vernieuwde Telegraaf HD-app voor de iPad. Het plan is om flink uit te pakken met een bijzondere app. De app verschijnt na de zomer, maar er is al wel een videoteaser beschikbaar gesteld, die je hieronder kunt bekijken. De uitgangspunten van de nieuwe apps zijn nieuws, het typische Telegraafgevoel en een bijzondere gebruikerservaring.


Daarnaast wordt natuurlijk rekening gehouden met de iPad-beleving. De nieuwe iPad-app van De Telegraaf komt na de zomer beschikbaar. De huidige app bestaat al sinds augustus 2010 en heeft al behoorlijk wat actieve gebruikers. “We zijn nu twee jaar verder en hebben in die tijd veel geleerd over het gebruik en de wensen van onze bezoekers en adverteerders”, zegt Patrick Loppé, Manager Mobile & Video in een reactie aan ons. “Daarbij hadden we de overtuiging dat wij met ons kenmerkende nieuws, foto’s en video’s, veel meer kunnen bieden dan we in de huidige app doen. Daarom hebben we besloten om de app compleet opnieuw te ontwerpen en bouwen.”

De Telegraaf organiseerde user story-sessies met de redactie, adverteerders en gebruikers om te achterhalen wat de gebruikers willen. Inmiddels is de laatse fase van de bouw en het testen aangebroken.

Click here to display content from Vimeo.
Learn more in Vimeo’s privacy policy.

Reacties: 6 reacties

  1. Spannend!

  2. Inderdaad, spannend.

    Ik check de app iedere dag en ik vond ook dat het tijd was om er weer een fris uiterlijk tegenaan te gooien. Ik ben heel benieuwd.

  3. Niet alleen hoog tijd voor een fris uiterlijk, vond ‘m ook totaal niet lekker werken. Ik gebruik bijvoorbeeld dagelijks de app RTL365… héérlijke app qua bediening, veel foto en veel video. perfect!

  4. “het typische Telegraafgevoel” ? Ik krijg nu al jeuk.

  5. EINDELIJK TELEGRAAF!!!!!!!!!!!

    Niet normaal hoe lang dit geduurd heeft.
    Ideaal om het krantje te downloaden maar ook de nieuwe gratis versie. Beiden nog wel eens met wat probleempjes. Hopelijk nu in gecombineerde app.
    Ik kan niet wachten, top!

  6. Origineel geplaatst door aspers
    Niet alleen hoog tijd voor een fris uiterlijk, vond ‘m ook totaal niet lekker werken. Ik gebruik bijvoorbeeld dagelijks de app RTL365… héérlijke app qua bediening, veel foto en veel video. perfect!

    Ja maar waardeloos op 3G, als ik in de trein zit te lezen, elk artikel komt met enorme vertraging binnen. Dan liever de nu.nl oplossing die meteen alle artikelen qua tekst al binnenhaald.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.