Het is nog maar een paar dagen geleden dat we schreven over iPhone Open Application Development, het nieuwe boek van O’Reilly over het ontwikkelen van niet-officiële applicaties voor de iPhone. Het boek blijkt een enorm succes op Amazon, zo meldt de Silicon Alley Insider. Het boek staat op #1 bij de PC-boeken en op #3 bij de Mac-boeken en is nu al uitverkocht.
Volgens deze weblog zullen de grote softwarebedrijven voor het officiële iPhone Developer Program kiezen, waarbij ze zich moeten houden aan de software-richtlijnen die Apple heeft vastgesteld. Ontwikkelaars die dit te benauwend vinden, kiezen liever voor de onofficiële methode. Of daar veel in te verdienen is, valt nog te bezien, maar de boekenverkoop doet het in ieder geval wel goed: iPhone Open Application Development is op dit moment de #1 in de PC-sectie en de #3 in de Mac-sectie op Amazon. Niet gek, voor een boek van $37. In de tweedehandssectie van Amazon worden er al woekerprijzen (tot wel $64!) voor gevraagd. Het gaat daarbij overigens wel om ongebruikte exemplaren, die blijkbaar zijn gekocht met het idee om ze te verhandelen.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
64 dollar is niet duur voor een boek. Dat kan echt niet als een woekerprijs worden gezien.
Wel als het origineel maar $39,99 kost 🙂 Voor alle duidelijkheid: de genoemde 64 dollar is de prijs die *nu* voor het boek op de tweedehands markt wordt gevraagd.
Alleen jammer dat de T2M van de iPhone applicaties zo lang is. 🙁
Denk je? Als de iTunes App Store straks echt live gaat loopt het volgens mij meteen storm hoor, of bedoel je dat niet? Qua ontwikkeltijd lijkt het vooralsnog ook wel mee te vallen, gezien de toch wel behoorlijk lange lijst van native iPhone-applicaties.
Ik heb hem gekocht via amazon ;-))))) 40 dollar