Apple Premium Reseller iCentre verkoopt momenteel iPads met kortingen oplopend tot 33 procent. Dit betekent dat je een iPad derde generatie met 64GB opslag bijvoorbeeld kunt krijgen voor minder dan 500 euro, of een iPad mini met 32GB voor 370 euro. De 33 procent korting geldt voor de derde generatie iPad, terwijl bij de andere iPads een korting van rond de 15 procent wordt gehanteerd. Een rondje langs andere iPad-aanbieders maakt duidelijk dat de prijzen behoorlijk scherp zijn.
De aanbieding geldt voor de iPad mini, iPad derde generatie en iPad vierde generatie. Niet alle modellen lijken echter goedkoop te worden aangeboden: de 16GB iPad mini met 3G/4G is met korting verkrijgbaar, de 16GB iPad mini met alleen Wi-Fi is verkrijgbaar voor de normale prijs.
De actie geldt zolang de voorraad strekt. Wil je van de actie profiteren, dan is het zaak om dus niet te lang te wachten en je online bestelling te plaatsen op het moment dat jouw favoriete model iPad nog op voorraad is. De kortingsactie past in een trend, want ook in de VS hebben diverse retailers iPads afgeprijsd.
Dit artikel bevat verwijzingen naar een winkel. Als je via de links bestelt steun je daarmee iCulture, waarvoor we je alvast enorm willen bedanken. We worden niet gesponsord door het genoemde bedrijf.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Geen goed teken dat Apple in de uitverkoop gaat!
Teken aan de wand.
Hetzelfde gebeurt nu ook met de Surface RT van MS.
Die verkoopt ook niet zo lekker als ze gehoopt hadden.
Hoogmoed komt voor…….:-)
Net een iPad3 met 64gb gekocht voor een mooi prijsje. Nu de oude voor een mooi prijsje verkopen 🙂
Eindelijk een beetje concurrentie en even geen door de importeur opgedrongen verkoopprijs? Prima, nu Sonos nog!
Zou ik een ipad mini kopen of is het zonde van je geld? omdat de nieuwe over een paar maanden komt.
@kakoen:
Niet doen,wacht op retina display, deze is niet fijn als je ook al een normale iPad hebt
Wat is de reden van de korting?
Ik wil een iPad mini en deze korting is wel erg aantrekkelijk. Is de verwachting dat er binnenkort een nieuwe iPad mini uit komt?
@stefan
Dank voor reactie.
Ik ben idd de retina ipad gewend en iphone.
Denk dat ik me niet heel snel er aan ga storen.
Dan ben ik eerder bang dat de ipad mini trager gaat worden door de steeds zwaarder AppS die komen. En dat het geen herhalen wordt met de ipad 1 die al gouw geen updates meer kreeg.
Maar 60€ korting is wel erg verleidelijk en heb je 32gb.
En tuurlijk is het jammer als de nieuwe ipad mini volgende maand wordt gepresenteerd. (Kan je altijd wel wachten)
Bij icentre nooit iets kopen. Service is echt waardeloos. Deze kortingen zullen overal wel aangeboden worden. Mediamarkt/Saturn, dixons, enzovoorts. Deze bedrijven bieden echter naar mijn mening betere service en bij dixons heb je ook nog eens ” 3 jaar garantie “
@apple user:
Die 3 jaar van dixons is inderdaad een voordeel. Dan hoef je ook niet met Apple in conclaaf na 1 jaar. Aangezien bij mij in de buurt voorlopig nog geen Applestore is /komt
Klopt inderdaad dat de service heeeeel erg slecht is bij hun. net een akkevietje gehad met ze en nog niet opgelost en je word in een woord heel onbeschoft behandeld. Ga ook een klacht plaatsen bij klacht nl. Mijn laatste woord is hierover nog niet gesproken. Bij mij gaat het om filiaal Nijmegen. @apple user:
Koop niet bij iCentre, ontzettend slechte service, de garantie slaat daar nergens op, ze doen er ontzettend moeilijk over.
Inderdaad, wacht even tot dat dixons, mediamarkt of BCC ook van die acties starten, daar krijg je 2/3 jaar garantie en staan ze meestal altijd voor je klaar.
Filiaal Nijmegen is helemaal geen iCentre.
Wel je bij de feiten houden. Nijmegen is Xando
Als ik het zo hoor is kopen bij iCentre of Mailamac niet echt aanbevelingswaardig. Hopelijk gaan mijn nieuwe iPad dan zonder problemen werken voor de komende 3 jaar 🙂
Begint zowaar op een normaal pc-merk te lijken: Apple verliest aandeel, en volgende versie van de iPad lijkt voorspelbaar. Ik ben inmiddels afgehaakt nadat mn gen. 1 niet meer werd ondersteund binnen 2 jaar.
Geweldige tijd gehad met Apple-apparaat maar inmiddels teveel goede alternatieven.
(oh ja, applefans: begin nu niet over kwaliteit en plastic van de concurrenten; meerderheid heeft toch ook een hoes om de krasgevoelige iPad.
Echt een heel slechte zaak! Deze reseller meteen het contract intrekken!
@Gompy: Houdt ons svp op de hoogte van de “goede” alternatieven. Want ik zie bij de alternatieven alleen maar tegenvallende functionaliteit en crashes.