Stanford start op 5 januari weer met cursus iPhone Application Development

Stanford University start op 5 januari weer met de cursus iPhone Application Development. De cursus is ook via iTunes U te volgen, voor mensen die geen student bij Stanford zijn.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

stanfordDe universiteit van Stanford is een van de weinige ter wereld waar je een cursus iPhone-programmeren kunt volgen, met gastcolleges van Apple-medewerkers. Op 5 januari 2010 begint de nieuwe cursus, die naar verwachting vol zal zitten. Studenten die erbij willen zijn, moeten daarom op dinsdag om 16:15 uur lokale tijd tijdig komen opdagen om een plekje in de collegebanken te vinden.


Alleen studenten die bij Stanford staan ingeschreven krijgen toegang tot de cursus, die wordt gedoceerd door Alan Cannistraro en Josh Shaffer. Geen Stanford-student, maar toch zin om de lessen te volgen? Via iTunes U zullen de colleges ook worden gepubliceerd, zodat iedereen mee kan doen. Er zijn op die manier alleen geen studiepunten mee te verdienen.

Meer info: Stanford
Tipgever: 2dennis

Reacties: 12 reacties

  1. Waarom geeft mijn school(Stenden) dat nooit … mis nog een paar punten 😛

  2. Super coole foto met al die Apple logotjes 🙂

  3. De colleges van afgelopen studiejaar kon je toch ergens downloaden?

  4. geniaal toch 🙂

  5. Dus daar leren ze je Apps schrijven ^^ ? Dan ga ik hem zeker volgen op iTunes !

  6. @Artistik: Via deze link zijn de colleges van vorig jaar te downloaden.

  7. En van al die honderden studenten die mee doen, maken er misschien 5 een echte serieuze applicatie…

  8. Handige info. Alleen is Stanford een beetje uit de richting voor mij dus ik heb er niet zoveel aan 😉

    Trouwens die jongen in dat zwarte shirt links op de foto moet zich toch wel een beetje een loser voelen…

  9. @ JNikoy

    dankjewel 😀

  10. @Rob: ‘Trouwens die jongen in dat zwarte shirt links op de foto moet zich toch wel een beetje een loser voelen…’

    Mhhh… Een Hackintosh? :p

  11. Origineel geplaatst door Diederik
    En van al die honderden studenten die mee doen, maken er misschien 5 een echte serieuze applicatie…

    Mwoah, maakt toch niet uit? Ik heb in mijn opleiding ook C++ en Pascal moeten leren, maar nog nooit iets zinvols ermee gemaakt. Je leert er ook algemene programmeerconcepten en logisch nadenken mee (tja, dat hoop ik dan).

  12. Fantastische cursus! Heb de vorige cursus helemaal gevolgd (via iTunes U) en kan hem echt van harte aanbevelen als je wilt leren ontwikkelen voor de iPhone.

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.