BungaJungle: magnetische slurf houdt je iPad staande
Accessoiremakers willen maar wat graag op slimme manieren een magneet gebruiken om je iPad vast te houden. Begin oktober schreven we over de MiStand, een iPad-houder die met een magnetische bol je iPad in hoeken kan bewegen. Het idee achter de standaard doet ons enigszins denken aan de nieuwe Bungajungle: dit accessoire wordt geleverd met een kleine magneet die je achterop je iPad plakt met een stuk tape, waarna je hem op een magnetische, buigbare slurf kunt bevestigen.
De BungaJungle kan je iPad rechtop zetten, maar volgens de makers is de magnetische houder ook stevig genoeg voor bijvoorbeeld een camera. Alternatieve versies kunnen bovendien je MacBook staande houden.
Een donatie van minstens 30 dollar plus 20 dollar verzendkosten verzekert je van een BungaJungle in december 2013. De makers willen 10.000 dollar inzamelen, maar zullen ongeacht je gedoneerde geld innen en een standaard opsturen: het is namelijk een flexibel crowndfundproject op Indiegogo.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Lijkt me niet zo goed om op een ipad een magneet te klikken… Harde schijf wissen?
Link klopt niet,
leuk ding maar je moet toch weer iets plakken op het apparaat….dus dat lijkt me niet echt wat.
Sinds wanneer heeft de iPad een harde schijf…
Lijkt me prima om passief de iPad te gebruiken. Voor actieve bediening van de iPad, is dit product onstabiel.
Mooi product, maar praktisch?!
Achter het appeltje zit de WiFi antenne. Lijkt me inderdaad slim om daar iets van metaal op te plakken.
De draai-as is erg gammel, je ziet het bevestigde apparaat heen en weer gaan als het aangeraakt wordt.