Installer 3.1 krijgt zoekfunctie en langere omschrijvingen

Installer heeft een update gekregen naar versie 3.1. de eerder genoemde zoekfunctie is erin opgenomen en ook zijn de omschrijvingen per applicatie langer geworden.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

InstallerEergisteren schreven we al over de gelekte screenshots van Installer 3.1. Vanaf vandaag is de update daadwerkelijk beschikbaar. De belangrijkste verbetering is de geïntegreerde zoekfunctie. Een andere verbetering is dat je vanaf de pagina Featured meteen kunt doorklikken naar aanbevolen applicaties.


De zoekfunctie van Installer doorzoekt de categorie die je op dat moment geopend hebt. Een zoekactie in Games levert dus alleen spelletjes op. Wil je alle applicaties doorzoeken, dan zul je naar All Applications moeten bladeren. Tijdens het zoeken wordt het lijstje met resultaten realtime bijgewerkt. Een andere kleine verbetering is dat de omschrijving iets langer is geworden: meer dan drie regels, zoals voorheen het geval was.

Yovav Meydad heeft op zijn blog een overpeinzing over de financiële aspecten van Installer geschreven. Installer is op dit moment het belangrijkste toegangspunt om applicaties van derden op je iPhone te installeren. Honderdduizenden en zelfs miljoenen iPhone-gebruikers maken er dagelijks gebruik van om applicaties te installeren. Daar valt geld te halen. Meydad denkt aan een marktplaats met PPI (Pay Per Install). De pagina Featured en de pagina met zoekresultaten zijn te kostbaar om te handhaven zoals ze nu zijn. De gebruikers zitten er niet op te wachten, maar Nullriver heeft met de applicatie wel goud in handen.

Reacties: 13 reacties

  1. Die zoekfunctie werkt niet super.
    Kan soms niet omlaag scollen:(

  2. geeft het een probleem bij een ge-unlockte iphone versie 1.1.4 als ik dit installer?

  3. @densing: nee geeft geen probleem. heb het zelf ook gedaan:D

  4. Werkt keurig hoor, jammer (en ook te begrijpen) voor de hackers dat ook hier de commercie mogelijk toeslaat, hm, een nieuwe rage, de hackers die gehackt worden of zoiets…….

  5. installeer. Cydia of apptapp dan

    Cydia is open source dacht ik

  6. Cydia is een alternatief voor de installer
    Repo: http://garrypine.free.fr/rep

  7. @iphoneclub

    Ik heb nog een andere “installer” gezien met navigatie knoppen bovenaan

    Ps: mooi die nieuwe layout voor MobileSafari op ipod touch /iphone

  8. Kan de Main Script error worden opgelost door deze update te installeren?

    Inderdaad, leuke nieuwe lay-out …

  9. Ik krijg steeds de melding dat er niet genoeg ruimte is! Er wordt me steeds gevraagd om 512 kb vrij te maken. Ik heb enkele grotere programma’s geuninstalled (meer dan 3 MB), maar blijf deze melding houden. Heeft iemand anders dezelfde problemen met 1.1.4?

  10. Hoi

    vind het wel redelijk handig.. je kan gelijk naar de letter van het programma.. voorheen was je mega lang aan het scrollen.. De melding dat ik geen ruimte heb krijg ik niet.. dus denk dat je iets moet gaan verplaatsen.. is je os part niet te vol??? kijk hier eens na en verplaats de fonts en dingen.. is een tool voor staat hier op iphoneclub dag een paar dagen terug vermeld.

    Marco

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.