iPhone-applicatie MyOrder al geschikt voor Hyves Afrekenen

iPhone-applicatie MyOrder al geschikt voor Hyves Afrekenen

MyOrder is al geschikt voor Hyves Afrekenen, het nieuwe betaalsysteem dat Hyves vanaf vandaag introduceert. MyOrder voor de iPhone is via de App Store te installeren.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

myorderVandaag lanceert Hyves een nieuwe functie: Hyves Afrekenen. Daarmee is het mogelijk om onderling geld over te maken tussen vrienden. In de iPhone-applicatie van MyOrder is de functie Hyves Afrekenen al geïntegreerd, dus je kunt meteen beginnen met het terugbetalen van schulden aan vrienden. Hyvers moeten daarvoor hun account koppelen aan een bankrekening en kunnen daarna geld overmaken naar andere hyvers. Inloggen op de website van de bank is dus niet meer nodig.


De dienst Hyves Afrekenen is ontwikkeld in samenwerking met de Rabobank, maar is door klanten van alle Nederlandse banken te gebruiken.

Om te voorkomen dat je per ongeluk geld overmaakt naar Hyves-vrienden moet je de transactie steeds bevestigen met een code die je per sms krijgt toegestuurd. Hyves heeft vooraf een peiling gedaan, om te kijken hoeveel geld hyvers nog tegoed hebben van hun vrienden. Dat blijkt gemiddeld zo’n 62 euro te zijn. Meestal duurt het lang voordat je je vrienden weer ziet, of je vergeet domweg het geld terug te vragen. Moet je voortaan weer eens geld voorschieten en heeft de betreffende vriend z’n iPhone op zak, dan kun je meteen met elkaar afrekenen.

Om nog eens extra de nadruk te leggen op het onderling afrekenen heeft Hyves volgende week uitgeroepen tot Nationale Afrekenweek. De ‘nationale schuld’ van bijna 1 miljard euro, die de Nederlanders nog onderling hebben, kan dan eindelijk eens worden opgelost. Ook komt er eind april een ‘flashmob’ bij café Vertigo in het Amsterdamse Vondelpark om het Hyves Afrekensysteem te testen in horecagelegenheden. Het wordt dan ook mogelijk om bij bedrijven als New York Pizza, bioscopen en Van der Valk je rekening te betalen.

Downloaden: MyOrder (gratis)

Reacties: 9 reacties

  1. Dus geen kinder spel

  2. vind het maar linke soep,,

  3. Zijn er dan nog steeds mensen die Hyves gebruiken?

  4. Origineel geplaatst door alchemist
    Zijn er dan nog steeds mensen die Hyves gebruiken?

    9 miljoen…

  5. Geld terug betalen via Hyves?!?
    Waarom in godsnaam !??! Die “sociale” netwerken zorgen er voor dat je straks alleen maar digitale vrinden hebt. Wat is er mis met iemand gewoon in persoon terug betalen ??
    Vindt dit maar rare ontwikkelingen.
    Zal vast de leeftijd zijn……

  6. Je boekt geld over met een applicatie op je iPhone. Ter controle krijg je een SMS bericht binnen op je iPhone.

    Een ongelockte iPhone ergens ‘vinden’ biedt opeens een extra mogelijkheid tot misbruik 🙂

    De enige ‘bescherming’ die je denk ik dan nog hebt is dat je alleen geld over kunt maken naar profielen die aan jouw profiel gelinkt zijn. Oh maar wacht even, aanvragen voor nieuwe ‘vrienden’ keur je goed met je Hyves applicatie op je… iPhone.

    Zal wel paranoide zijn maar een iPhone met hierop de Hyves app, de MyOrder app en dan niet gelocked met een PIN code is dus vragen om moeilijkheden…..

  7. Origineel geplaatst door alchemist: Zijn er dan nog steeds mensen die Hyves gebruiken?

    Ja, meesten hoeven die crap van een Facebook niet.

  8. Bloedlink zolang het nog steeds mogelijk is rekeningen te kraken via internet.

  9. @ Thijs
    Zo makkelijk zal dat waarschijnlijk niet zijn aangezien je bepaalde apps hebt om passwords aan te wijzen voor andere applicaties. Je hebt echter wel een gejailbreakte iPhone nodig 😉

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.