Tip: stop iPhone-interferentie met een blikje Red Bull

Een knutseltip voor de woensdagmiddag: voorkom interferentie van je iPhone en maak van een frisdrankblikje een interferentieschild.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

iPhone interferentie Red BullEcht mooi is het niet, maar het schijnt wel effectief te zijn: een afscherming tegen interferentie maken van een frisdrankblikje. Dit doe-het-zelf-project is niet ongevaarlijk vanwege de scherpe randen (kans op snijwonden!) van het materiaal. Een ander nadeel is dat je problemen met de signaalontvangst kunt krijgen.


Verder raadt de knutselaar van dit interferentieschild aan om suikervrije Red Bull te nemen omdat het blikje aan de binnenzijde minder plakt (even afwassen is misschien ook een idee?). Met dubbelzijdige tape plak je het opengeknipte blikje op de iPhone-dock. Het ziet er niet uit dus we zijn benieuwd of iemand daadwerkelijk zo gek is om er eentje te maken.

Meer info: Stop the buzz
Via: Engadget

Reacties: 16 reacties

  1. Ja of je hebt gewoon te veel vrije tijd over,

    Of dit nou nuttig is?…

  2. ik vind hem wel hip:P
    een soort van red bull case mod tijd dan maar:P

  3. zal aan mij liggen maar: interferentie voor/tegen wat?

  4. Sommige boxen geven zo een vervelend geluid als je (op je)iPhone sms’t, belt of internet(via GPRS dan). Dit vinden sommigen storend(mijn Z5500 heeft daar gelukkig geen last van:D)

  5. Ik heb daar met m’n iPhone ook nog nooit last van gehad.. Hiervoor altijd Nokia gehad en die had het wel..

  6. Het ziet er idd niet uit.. en of het nou echt zo goed werkt.. wel origineel!!

  7. @denni

    Ah ja inderdaad, ik weet t weer, thanks 🙂

  8. pas op dat je red bull blikje je iphone echt niet raakt.. heb t net geprobeerd, maar een klein krasje zit daardoor er zo op.. 😉

  9. ik ga het is testen,want ik heb wel veel last van interferentie…

  10. @fons

    zeker doen, want het ziet er echt wel vet uit 🙂

  11. zo ik heb hem ook gemaakt:D en de scherpe randen gewoon omgebogen;)

  12. Interferentie in geluidsapperatuur heb ik bij al mijn spekers zo weggehaald: http://lifehacker.com/397013/magnets-kill-the-cell-phone-speaker-buzz

    Kost nagenoeg niks, werkt goed, en is een stuk minder lelijk 🙂

  13. Ik krijg nogal wat klachten over een blikkerige geluidskwaliteit (maar gebruik zelf een jerrycan)…

  14. het voordeel van 3G is dat je geen interferentie meer hebt omdat je op een andere frequentie. Dus het beruchte tik tikerrik tik ..geluid als een sms of call binnenkomt is verdwenen.
    wel moet je over een 3G netwerk dekking beschikken.

  15. @ denni, z5500, lekker!

  16. mmm… Werkt het ook met heineken…

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.