iPhone-houder voor het vliegtuig: iFlyz

iFlyz is een speciale iPhone-houder voor in het vliegtuig. De houder is aan een neergeklapt of ingeklapt vliegtuigtafeltje te bevestigen en geschikt voor iPhone en iPod touch.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

iflyziFlyz is een handsfree iPhone-houder, speciaal ontworpen voor mensen die vaak met het vliegtuig moeten reizen en niet gezien willen worden met een afvalzakje. De in-flight personal media solution van iFlyz bestaat uit een flexibele zwanenhals met aan de ene kant een klem die je aan het vliegtuigtafeltje vastmaakt en aan de andere kant een zuignap, die je achterop de iPhone plakt. Met de iFlyz kun je een filmpje kijken of een boek lezen op het scherm van de iPhone, zonder dat je het apparaat steeds in de hand hoeft te houden.


De flexibele hals kun je in elke gewenste richting buigen. De iFlyz is behalve voor de iPhone ook geschikt voor de iPod, Zune en andere apparaten met een vlakke achterkant. Het idee voor zo’n vliegtuighouder ontstond eigenlijk vanzelf. Alastair MacGregor, CEO van iFlyz, zag tijdens zijn reizen regelmatig dat mensen de tijd in de lucht gebruiken om hun favoriete films en tv-shows te bekijken. MacGregor vond het maar niets dat hij de iPhone steeds in zijn hand moest houden. Er zijn weliswaar een aantal multifunctionele houders en cradles op de markt, maar de iFlyz is speciaal ontworpen voor gebruik in het vliegtuig en de enige die altijd te gebruiken is, ongeacht of het vliegtuigtafeltje nu op- of neergeklapt is.

De iFlyz is per direct online te koop voor $29,99.

Meer info: iFlyz

Reacties: 10 reacties

  1. toch 2 gedachten, de ene kant lijkt me het reuze handig, de andere kant zie ik me eigen niet zitten met zo’n zwanehals in het vliegtuig.
    De volgende komt met iphonetasje/beugel voor op “hoofdsteun” voor je in het vliegtuig.
    Er zal maar markt voor zijn !?

  2. Is dat nou niets voor in de auto? Ik heb mijn iPhone altijd op de stoel, tussen m’n benen liggen aan het laadsnoer en met de headset. Erg onhandig. Of bestaat er al een soort auto-iPhone-houder?

  3. En zo’n ding mag je meenemen in je handbagage?

    Ik durf het te betwijfelen, volgens mij is het een lekkere rubberen wapenstok in disguise.

  4. Ik gebruik het spuug/afval zakje. Knip er een gat ter grote van je iPhone uit, tussen het tafelblad en de stoel voor je klemmen.. klaar is kees.

    https://www.iculture.nl/21976/praktisch-video-kijken-met-vliegtuigzakje/

    Lekker lang uit liggen te genieten van de film (helemaal als je een rij voor jezelf hebt, zoals ik laatst heb mogen ervaren)

    Gratis en voor niets.

  5. Over het algemeen sta ik in groter pibliek graag voor joker maar dit is wel het uiterste, zeg.

  6. als die zuignap net zo goed werkt als die van mijn tomtom, dan gaan er heel wat iphones door het vliegtuig heen .

  7. nu nog opzetstukken voor een zuignap, vaste toepassingen voor in auto.. hoe dan ook iets van aansluiting dat compatiebel is ipv een klem alleen voor in het vliegtuig en dit ding zal wel verkopen!

    dan kun je het overal voor eender welk plat toestel gebruiken! (als het goed blijft plakken natuurlijk)

  8. Toevallig vanmorgen gevlogen en mocht ik mijn iphone zelfs uitzetten in het vliegtuig. Zelfs in flightmode moet ie uit. Als je hem aan die hals hangt sta je dan helemaal voor jan met de korte achternaam.

  9. Voor apparaten met een vlakke achterkant ? Dan werkt dit niet met de iphone 3G ?

  10. @MDietger

    Natuurlijk wel, het midden is gewoon plat…

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.