Mophie werkt aan creditcardlezer voor de iPhone
Mophie is een bekende accessoiremaker voor de iPhone. Ze maken bijvoorbeeld de Mophie Juice Pack Air, een hoesje met ingebouwde batterij. Vlak voor de CES brengen ze nog snel een persbericht uit om aan te kondigen dat ze een creditcard-lezer voor de iPhone gaan ontwikkelen. Het is een compleet nieuwe markt voor Mophie.
Ze hielden zich tot nu toe uitsluitend bezig met hardware. Voor de betaaloplossing zullen ze ook software moeten ontwikkelen. Mophie’s betaaloplossing wordt een directe concurrent van de pasgeleden aangekondigde oplossing Square, van Twitter-medeoprichter Jack Dorsey.
Daarnaast is er nog een ander systeem met de naam PAYware in ontwikkeling. Mobiel betalen op de iPhone, de trend van 2010? De creditcard-lezer van Mophie lijkt misschien bedoeld om makkelijk je creditcardgegevens op mobiele websites en in applicaties in te vullen, maar dat is niet het geval. Navraag bij de fabrikant maakt duidelijk dat het daadwerkelijk is bedoeld als een betaaloplossing, voor winkeliers en kleine zelfstandigen die transacties willen uitvoeren. Square is van plan om de verwerking van de betalingen zelf uit te voeren. Mophie kiest misschien een andere oplossing, bijvoorbeeld verwerking door PayPal of Authorize.net.
Via: MobileCrunch
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Het ziet er in ieder geval mooier uit dat die andere oplossingen. Of het ook werkt en er betrouwbaar uit ziet… Mijn oma zou denk ik niet zo blij zijn om haar pinpas/creditcard in iemands telefoon te steken nadat diegene een betaalapp heeft opgestart.
Ik vind het raar dat dit al niet langer bestaat? Als ik het kapitaal gehad zou hebben dan had ik dit al bij de eerste iPhone op de markt gebracht.
Had je wel het probleem gehad dat je geen AppStore had gehad om de benodigde software te kunnen laten draaien op dat mement. Er zullen vast meerdere factoren zijn. Misschien dat het daarom nu pas kan.
Achterhaald…. de magneetstrip verdwijnt toch? Wordt vervangen door een chip en die kun je op deze manier echt niet lezen. Kortom: ik geloof er geen z*% van.
Eigelijk vind ik niet best wel heel erg onzinnig,omdat de beveiliging via websites of apps niet kanof veilig genoeg is, maken we er maar zo’n lijp ding op.
Kan je net zo goedeen random reader op je iphone plakken 😀