Feuerwear-hoesjes voor iPhone 5 gemaakt van brandweerslang

Feuerwear heeft de Mitch-hoesjes aangepast voor de iPhone 5. De hoesjes worden gemaakt van gebruikte brandweerslang en zijn verkrijgbaar in de kleuren wit, zwart en rood.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

feuerwear kleurenHoesjesmaker Feuerwear heeft de Mitch-case aangepast voor de iPhone 5. Het idee is wel een beetje vergelijkbaar met Freitag: hoesjes van gerecycled materiaal. Maar terwijl Freitag vrachtwagenzeil gebruikt, heeft Feuerwear gekozen voor oude brandweerslangen. Die zijn erg robuust en in meerdere kleuren te krijgen. De binnenkant van de hoes is bekleed met microvezel, om krassen op de iPhone te voorkomen. Door de verschillende opdruk en gebruikssporen ziet elk hoesje er anders uit.


Feuerwear werd in 2005 opgericht door Martin Klüsener. Hij haalde zijn broer Robert erbij en besloot tassen en hoezen met een verhaal te maken. Nadat de slangen zijn geselecteerd en gereinigd worden ze op maat gesneden en handmatig tot allerlei producten verwerkt. Ze zijn ecologisch verantwoord, bestand tegen waterspatten en sluiten met een reep klittenband. Je kunt de Mitch-hoes in Nederland en België kopen in de kleuren rood, wit en zwart voor 39 euro inclusief verzendkosten en BTW.

feuerwear iphone 5 hoes

Meer info: feuerwear.be

Informatie

Laatst bijgewerkt
17 oktober 2012 om 22:30
Onderwerp
Categorie
Accessoires

Reacties: 8 reacties

  1. Gaaf, ik als brandweerman moet gem hebbe hebbe hebbe!

  2. Wel een grappig idee

  3. Toch niet nieuw; heb jaren een hoesje van Elvis and Kresse gehad; ook van brandweerslang (en mooier!)

  4. Leuk maar geef mij maar de urban armor case. Zelfde prijs.

  5. Zien er erg stoer uit.. Maar blijf toch bij me Lifeproof case zeker nu met de herfst in aantocht geen overbodige luxe.

    Hoesjes zijn stoer, maar ben zelf niet zo’n voorstander er van. Meeste hoesjes worden je iPhone ineens een veel groter en lomper van. Daarbij een telefoon is een gebruiksvoorwerp.

    Handig is het ook niet echt, de meeste moet je je iPhone er eerst uit halen.. wat heb je dan aan een hoesje

    Waarom dan toch de LifeProof case… vanwege het feit dat hij buiten perfect z’n mannetje staat. Regen en vuil krijgen geen kans. iPhone dus perfect bruikbaar bij veel (weers)omstandigheden.

  6. Heb zo al een broeksriem maar de kwaliteit is niet zo super, ik denk er aan om zelf eentje te maken 😉 @Edwin:

  7. Ik heb er een gewonnen voor de iPhone 4 bij een prijsvraag van iCreate en de iPhone 5 past daar ook netjes is. Zijn erg leuke hoesjes.

  8. Echt een te gekke hoes.
    Vond m alleen te prijzig.
    Wachten wordt beloond want krijg voor mijn trouwe dienst als vrijwillige brandweerman een hoesje cadeau van de gemeente.
    Het is alleen een ander merk geworden…elvis en huppellepup

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.