Bananentelefoon laat je stralingsvrij bellen met je iPhone

Op eBay vind je een bananentelefoon die je kunt gebruiken om stralingsvrij met je iPhone te bellen.
Bastiaan Vroegop -

BananentelefoonOp Amazon vind je een speciale telefoonhoorn waarmee je kunt bellen terwijl je iPhone op tafel ligt. Het accessoire is stralingsvrij, maar je moet dan wel bereid zijn om vreemd aangekeken te worden door al je vrienden die je zien bellen: tijdens het bellen steek je namelijk een banaan in je oor. Je sluit de banaan aan op de 3,5mm-audiopoort van je iPhone, wat betekent dat hij ook geen extra stroombron nodig heeft. Hij werkt hierdoor ook met andere smartphones.


Er zijn natuurlijk genoeg andere telefoonhoorns die je aan je iPhone kunt hangen, maar bij deze alternatieven kun je niet het bekende fruit in je oor steken. Hierdoor is het apparaat ideaal wanneer je belt met iemand die enkel zijn vingers gebruikt.

Je kunt de bananentelefoon bestellen op Amazon voor 22 dollar. Het duurt wel een tijdje voor hij verzonden wordt: de verkoper bevindt zich in Hong Kong en stelt dat het een paar dagen duurt voordat je aanschaf is verwerkt. Terwijl je wacht kun je mooi onderstaand nummer op de achtergrond laten draaien.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Informatie

Laatst bijgewerkt
31 december 2012 om 11:23
Onderwerp
Categorie
Accessoires

Reacties: 15 reacties

  1. Een banaan IN je oor?! Lijkt mij dat je m gewoon tegen je oor moet houden. Dat filmpje voegt ook niks toe. Vreemd artikel zo.

  2. Wat zeg je Bert……?

  3. Dit was al reeds uitgevonden door Bert en Ernie met een banaan in zijn oor 🙂

  4. Blijft briljant

    Deze ’telefoonhoorn’ kan je ook goed gebruiken om krokodillen mee weg te jagen 🙂

  5. Wat een ONZIN een banaan is NIET stralingsvrij !

    Zie link: (links boven 2 blauwe blokjes)

  6. Bert….Bert
    Er zit een banaan in je oor XD

  7. Is het speciaal ontworpen voor dames???

  8. Steve Jobs draait zich om in zijn graf.

  9. Van af morgen verkrijgbaar in de bananenbar

  10. Een harde punt plastic IN je oor lijkt me niet echt aan te raden.

    Bij de Action ligt een leuk modelletje ‘klassieke hoorn’ voor bijna niets.

  11. Zit er ook trilfunctie op?

  12. …. Maar weten jullie nog waarom Ernie een banaan in zijn oor had? Tegen de krokodillen. Zegt Bert “er zijn hier toch geen krokodillen”? Antwoord Ernie “zie je wel dat het werkt” hahaha. Briljant stukje 🙂

  13. Zie eerste reactie..

  14. Oh de ironie! Een banaan eten zorgt er namelijk voor dat je aan meer straling wordt bloot gesteld dan iemand die in een kerncentrale werkt.
    “Stralingsvrij” 😀

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.