Fastlane Street Racing is in de App Store verschenen. Herinner je je nog Outrun of Ridge Racer? Deze game is volgens hetzelfde principe opgebouwd, heeft 3D-graphics, bevat 10 auto’s en 8 verschillende racetracks doro de stad. Daarnaast zijn er 2 racetracks en 6 challenge-tracks waarop je nog sneller kunt scheuren. In het filmpje hieronder krijg je een indruk van Fastlane Street Racing, dat voor €4,99 in de App Store verkrijgbaar is.

De reissite GoPlanIt heeft een eigen iPhone-game uitgebracht voor mensen die zich aangetrokken voelen door goede-dingen-doen. Pet Earth is een soort Tamagotchi, waarbij je de zorg krijgt over een aardbol. Overstromingen, orkanen, vulkaanuitbarstingen en andere rampen moet je zien te doorstaan. Bij een overstroming moet je bijvoorbeeld op het scherm tappen om het water weg te leiden en bij een orkaan moet je terugblazen. Als je de mini-missies goed doorstaat win je virtuele bomen waardoor de gezondheid van je aardbol verder toeneemt. De ontwikkelaar doneert een deel van de opbrengst aan een goed doel: het planten van bomen. Pet Earth kost €2,39 in de App Store en er is ook een gratis Lite-versie.
Buggled is een nieuw spelletje van Mac-ontwikkelaar Aspyr Media. In Buggled moet je proberen om met je vingers te voorkomen dat lieveheersbeestjes van het scherm proberen te ontsnappen. Vingergymnastiek dus, met mooie graphics en bijbehorend geluid. Je kunt alleen of met een vriend spelen op hetzelfde scherm. Buggled kost €1,59.
Niks leuks kunnen vinden in dit lijstje? We hebben de leukste game tot het laatst bewaard: Python van de Nederlandse ontwikkelar Paul van Dijk is nu in de App Store verkrijgbaar! We schreven er laatst al een preview over.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
FSR lijkt mij een zeeeeer vette game! zeker aanschaffen!
FSR is graphisch heel mooi, wel heel lastig om eerste te worden. Is wel erg realistisch. Beste race game die er is. Alles loopt ook heel soepel
FSR doet me erg denken aan burnout en ziet er zeker goed uit!
stel je voor dat gta er zo uit zou zien op n iphone
@Maarten Fanboi –
Weet je hoe gigantisch groot spel je dan krijgt, honderden Mb’s, denk niet dat apple daar op zit te wachten.
Dank!
Limiet voor een App/game ligt op 1 GB, dus laat maar komen die GTA
Ik wacht nog even op NFS.
Fsr lijkt me echt te gaaf
leuke aanwinsten weer !
Is het jullie trouwens ook opgevallen dat in de appstore van je iPhone bij genres de tellers al zeker twee weken stil staan?
Ik laat die racegame nog even wachten. Undercover komt binnenkort ook in de AppStore, dus daar wacht ik meer op. Ik schaf ‘m tevens ook aan voor m’n Xbox 360. 🙂
ik schaf nfs zeker ook wel aan. Maar op mijn ps3 zal ik hem zeker ook nog hebben :P,, ik had wel nog de vraag of een iPhone eigenlijk grafisch sterker dan de psp is of niet?
Die racegame ziet er strak uit maar ik w8 nog even op need for speed :p
FSR gespeeld, na 5 minuten was ik het beu het weet zich voor mij niet te onderscheiden van de talloze andere racegames, qua gameplay dan. Op het grafische gedeelte valt niets aan te merken. Ben dan toch eerder fan van Asphalt die zowel grafisch inorde is en een spannendere gameplay heeft.
Christophe
Btw, volgens mij is een psp grafisch toch een stuk sterker dan de iphone, maar een portablePLAYstation is dan ook gemaakt om mee te spelen.
Toch is de kans groot dat psp en nitendo ds het niet gaan redden op langer termijn.
Schijnt dus dat iPhone en de ipodtouch grafisch sterker zijn.
We wachten het maar af hoe het zich gaat ontwikkelen in de toekomst.
Ik denk zelf dat Apple zeer hoge ogen gaat gooien op het gameplatform gebied. Uiteindelijk ben je er goedkoper mee uit ook nog !
edit: verkeerd gelezen, touch moet toch zijn, toch?
excuses.
ziet er grafisch super goed uit! ben benieuwd of nfs undercover dit gaat overtreffen. ga hem sowieso voor mijn xbox360 halen.
en inderdaad de iphone is krachtiger, maar ik geloof dat de nds en/of psp ook nog een aparte chip hadden voor het grafische gedeelte? weet het niet meer zo goed. maar daarnaast heb je nog dat bij de iPhone er ook nog allerlei services op de achtergrond draaien (wifi, bellen, ipod app. bij dubbel-homeclick, enz.) terwijl de psp en nds helemaal gefocussed zijn op de spellen.
ik DENK dus dat de psp en nds relatief gezien dan krachtiger zijn dan de iPhone.
correct me if i’m wrong..
FSR lijkt mij helaas niet zoveel aan. Op het filmpje zie je dat de auto in mum van tijd op max snelheid zit, lijk mij saaie gameplay: je kunt alleen ‘beter’ worden als je de baan goed racet/objecten ontwijkt, sneller rijden is niet meer mogelijk. Veder lijkt het dat je niet kunt power-sliden of eens goed uit de bocht vliegen, de auto schurkt steeds tegen de vangrail aan en blijft zonder probleem met de neus naar voren, waardoor je geen echte stuurmanskunst hoeft te ontwikkelen, als je het mij vraagt. Ook het crashen (kan eigenlijk niet, want de auto crasht niet, maar bonkt tegen een auto aan, dat is het) ziet er niet uit, de snelheid verlaagt alleen maar eventjes. Ik denk dat ik deze oversla…
Edit: tip: Asphalt4 is 20% korting zag ik zojuist in de store
Sneller rijden is nog wel mogelijk dmv ‘boosts’ die op de baan liggen, en als je erover rijdt versnel je, en je hebt ook van die ‘anti-boosts’ die je vertragen..
Christophe
hmmm, but still….
@peter –
Maar ik geef je volkomen gelijk (lees eerste post), graphics zijn het enige pluspunt..
Christophe
Ik vind het opzich wel mooi maar het geluid van die auto is zo irritant geloopt. De auto schakelt niet echt en het geuild van de motor die humt de hele tijd. Lijkt mij irritant om te spelen. Veder wel mooi maar ik zou deze ook niet kopen.
Erg mooie game! Hoewel dat driften voor mij nog echt een kunst is want ik eindig 9/10 in de vangrails.. Na 10 keer spelen is mij nog niet gelukt om als 2e te eindigen. Er zit wel merkbaar verschil tussen de keuze van auto’s. De eerste keer dat ik met 280 km de tunnel in level 1 racete was het zeker een hoge “WOW” factor aanwezig. Gafe game, leuke levels, cijver: 8+