Er zijn de afgelopen week enorm veel games voor de iPhone aangekondigd of uitgebracht. Het tempo van gespecialiseerde gamessites als Touch Arcade kunnen we op iPhoneclub niet bijbenen (maar gamesredacteuren zijn natuurlijk altijd welkom!). Vandaar dat we er eentje hebben uitgekozen die er veelbelovend uitziet: de nieuwe game Mass Effect Galaxy voor iPhone en iPod touch. Mass Effect 2 is ondertussen in ontwikkeling voor Xbox 360 en PC, terwijl je op de iPhone een simpeler versie kunt spelen.
EA heeft net een speciale pagina geopend voor de iPhone-game, waarop wat informatie te vinden is over de verhaallijn. Je speelt supersoldaat Jacob Taylor en probeert chaos in de kosmos te voorkomen.
Het draait allemaal om moed en individuele prestaties. Taylor moet voorkomen dat het laatste restje beschaving op het Citadel-ruimtestation verloren gaat. Je moet een aanval voorkomen en zorgen dat de mensheid overleeft. Kort gezegd: Mass Effect Galaxy van BioWare is een topdown-shooter met mooie animaties en graphics. Binnenkort in de Amerikaanse App Store en met een beetje geluk ook in de Nederlandse.
Meer info: EA Mobile
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Ik had ff gehoopt dat hij al uit was 🙂
Apart stijltje, Mass Effect was totaal niet cartoony. Vreemd dat ze voor de iPhone game wel kiezen.
Een tijdje geleden las ik dit op pu.nl, en ze hebben het gevoel dat dit pas slechts een aankondiging is…
@RobinWouters: Ik vind het juist een goede keus! Ik heb liever een leuke RPG game, dan een grafisch slechte shooter…
en cluedo is ook verkrijgbaar in de app store