Need for Speed Shift komt naar de iPhone

Need for Speed Shift komt naar de iPhone

EA Games komt deze herfst met twee nieuwe Need for Speed games: Need for Speed Nitro en Need for Speed Shift. De games worden uitgebracht voor verschillende consoles. Need for Speed Shift zal op een veel breder aanbod aan consoles uitkomen: Xbox 360, Playstation 3 en de PC.
Dennis de Jong - · Laatst bijgewerkt:

NFS ShiftEA Games komt deze herfst met twee nieuwe Need for Speed games: Need for Speed Nitro en Need for Speed Shift. De games worden uitgebracht voor verschillende consoles. Zo komt Need for Speed Nitro alleen op de Nintendo Wii en DS. Need for Speed Shift zal op een veel breder aanbod aan consoles uitkomen: xBox 360, Playstation 3 en de PC. In hetzelfde rijtje worden de iPhone en de PSP genoemd.

Op de product details pagina van de website van Need for Speed Shift is het volgende te lezen:

Expect to be playing SHIFT in Fall 2009. It will be available on Xbox 360®, PLAYSTATION®3, PC and PLAYSTATION®PORTABLE (PSP) as well as on Mobile and iPhone.

Need for Speed Shift zal niet zozeer een arcade racegame zijn, zoals vele eerdere Need for Speed games, maar een simulatie racegame. We gaan dus een beetje terug in de tijd, naar de eerste Need for Speed games, maar dan op een circuit. Volgens de Need for Speed Shift wikipedia pagina, zal de game naast het circuit in ieder geval race mode ‘drift’ bevatten, een bron is alleen niet te achterhalen.

NFS Shift cockpit screenshotDe game bevat de nieuwste sportauto’s en ziet er op de console erg realistisch uit. De grootste verbeteringen met eerdere versies zitten hem in de beleving van het spel. Voor het eerst sinds Need for Speed Porsche Unleashed is er weer een cockpit mode beschikbaar. De G-krachten van optrekken, met hoge snelheid door bochten scheuren en tegen andere auto’s aanrijden zullen voor de speler merkbaar worden, doordat sturen moeilijker gaat, en doordat je zicht anders wordt. Botsingen geven een fysieke impact op de speler. Je voelt natuurlijk niet echt dat je tegen een muur botst, maar de gevolgen ondervind je in ieder geval op het scherm. Zo wordt na een botsing je beeld wazig, waardoor je in het begin even minder goed kan zien.

Daarnaast heeft elke speler zijn unieke profiel, welke afhankelijk is van hoe je rijdt: met veel precisie of juist heel agressief?. Je unieke profiel zal impact hebben op welke auto’s je unlockt en op welke manier, hoe je online gematched wordt aan andere spelers en hoe je carriére als coureur in het spel verloopt.

Natuurlijk valt uit onderstaand filmpje nog niet af te leiden hoe de game er op de iPhone uit zal zien, maar de console game belooft veel goeds. Voor degenen met een vergrootglas in de hand: als je goed kijkt staat op vrijwel elk beeld ‘actual game footage’. Zo gaat het console spel er dus ook uit zien.

De releasedatum voor Need for Speed Shift staat voor Europa op 17 september 2009 en voor Noord Amerika op 22 september 2009. De releasedatum voor de iPhoneversie is nog niet officiëel bekend gemaakt, maar zal mogelijk niet veel afwijken van de release op de console. Zodra er meer bekend is over de iPhoneversie zullen we jullie natuurlijk op de hoogte brengen.

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Informatie

Laatst bijgewerkt
29 oktober 2009 om 23:47
Categorie
Games

Reacties: 24 reacties

  1. Wel een leuk spel voor op de iPhone,voor als je even niets te doen hebt…….

  2. zal nog wel 1 jaar duren voor hij op de iPhone komt, de andere game duurde ook zo lang.

  3. Voor mij zijn al die race games voor de iphone één pot nat.

  4. Doe mij maar Gran Turismo.

  5. Srr maar ik vind NFS voor iPhone echt geweldig en vind de Sims eerder echt een DOM spel op iPhone

  6. Ik zeg: copy paste. Begin wel op onemorething te lijken.

  7. @Kees: Waar baseer je dat op? Dit artikel is 100% mijn eigen inbreng, en 0% OMT, anders had ik wel een bronvermelding gedaan.

  8. Joh als je daar een vergrootglas voor nodig heb is er wat goed mis met je ogen .

  9. Need for speed undercover is echt een vet spel!! ik speel het dagelijks! Dus ik ben echt wel blij met de komende nieuwe need for speed spel

  10. @Dennis de Jong: ik denk dat Kees bedoelde met copy paste, op de code van de game zelf, omdat het laatste tijd toch wel veel op elkaar lijkt buiten de omgevingen zelf dan.

  11. Origineel geplaatst door Kees
    Ik zeg: copy paste. Begin wel op onemorething te lijken.

    Gekopieerde bron???

    Respons op Dennis aub??

  12. Need for speed undercover is de beste racespel op iphone. Ik vind de spel zo goed, dat het mijn nr.1 is.

  13. @Juan: Dan klopt de referentie naar Onemorething niet helemaal, maargoed. Op OMT staat ook geen enkel bericht over NFS Shift, dus dat kan het niet zijn. Misschien heb ik het bericht inderdaad verkeerd begrepen 😛

    Overigens is het nu juist eens wat nieuws. Circuits, die op de vierkante meter kloppen, zelfgemaakte circuits in steden als Londen, en een compleet nieuwe ervaring door cockpit view (die érg realistisch is) en het ondervinden van de gevolgen van G-krachten. Ze zijn ook al niet voor niets ruim 2 jaar bezig met dit spel 😉

  14. “wazig beeld na een botsing” – heb ik in ’t echt ook altijd problemen mee en bemoeilijkt het doorrijden. Eindelijk eens oefenen.

  15. Als het filmpje het echte spel weergeeft zeg ik: wow! Grafisch erg mooi.

  16. Tof! Ik kan niet wachten, ik heb alle auto’s in Undercover al.. 🙂

  17. Waarschijnlijk hebben ze inkomsten gezien van de vorige nfs XD maarja het is het ook wel waard ben benieuwd of deze graphics nu nog beter zijn ;D

  18. Echt een mooi spel! Ik ga hem zeker kopen voor de PS3, maar ga hem waarschijnlijk niet voor de iPhone kopen, die kwaliteit valt vaak tegen, en het vorige nfs underground vond ik een echte tegenvaller. Ik ben benieuwd of ze me kunnen overtuigen. Als hij beter wordt dan realracing dan misschien, ik betwijfel het.

  19. Zooo filmpje is bruuuut, mischien ziet het er over 5 jaar zo uit op de iPhone 😛 haha

  20. Leuk of niet. Het filmpje ziet er wel Vet uit hoor!

  21. het filmpje is de trailer voor de PS3 en Xdoos versie
    de iphone footage is nog niks van bekend

    zie: de inhoud op deze link

  22. gekke graphics ouwe, als dat zo is, dan heeft apple al psp enz allang ingehaalt.

  23. Zal de 3g wel niet gaan trekken, zal wel voor de 3gs worden

  24. ‘k Heb een Ps3, dus nee bedankt!

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.