Gratis Tap Tap Revenge 3 in eerste 24 uur 300.000 keer gedownload

Gratis Tap Tap Revenge 3 in eerste 24 uur 300.000 keer gedownload

Tapulous heeft in de eerste uren nadat Tap Tap Revenge 3 gratis werd, zoveel nieuwe downloads geteld, dat de server voor online multiplayer-games tijdelijk moest worden uitgeschakeld.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

tap tap revenge 3De gratis versie van Tap Tap Revenge 3 blijkt een enorm succes: in de eerste 24 uur werd de game 300.000 keer gedownload, zo blijkt uit cijfers van Tapulous. Het succes was zo groot, dat Tapulous de functie om online te spelen tijdelijk heeft moeten uitschakelen, omdat de servers het niet aankonden. Tapulous besloot drie maanden na de lancering van de game Tap Tap Revenge 3 om de game niet langer voor €0,79 te verkopen, maar gratis weg te geven. Ze gokken erop dat mensen via In App Purchases extra nummers gaan kopen.


Via de betaalde applicatie zijn al 1 miljoen muzieknummers verkocht. Het idee is dat het aantal muziekverkopen verder toeneemt nu iedereen de game gratis kan installeren. Maar dan moeten het natuurlijk wel mensen zijn, die iets kopen.

Tapulous is niet de enige ontwikkelaar die gokt op In App Purchases: ook EA en ngmoco bieden steeds vaker gratis games aan waarbij je via In App Purchases extra tegoed of objecten kunt kopen. Ze gebruiken de gratis games ook om reclame te maken voor andere games. Misschien gaat Tapulous dat ook doen wanneer ze straks hun nieuwe game Riddim Ribbon lanceren.

Downloaden: Tap Tap Revenge 3 (gratis)
Via: Blog Tapulous

Reacties: 16 reacties

  1. wow, tsja een spel met een reputatie en als hij dan ook nog eens gratis is, waarom niet 😀

  2. Had spel al gekocht ik sparen voor een gitaar met coins willen ze er opeens geld voor hebben lekker gratis is dat

  3. Ik kom niet verder dan het aanmaken van een account; na invoeren van e-mailadres blijft de app hangen…

  4. Origineel geplaatst door steef
    Had spel al gekocht ik sparen voor een gitaar met coins willen ze er opeens geld voor hebben lekker gratis is dat

    Dat bedoel ik nou. Eerst betalen en nu nog een keer. Uitmelkerij is het. Ben benieuwd hoeveel mensen het al gekocht hadden en nu nog een keer mogen schuiven.

  5. Ik kan niet eens een nieuwe device aan men account koppelen vind ik wel slecht :”( hadden ze beter dan betaald moeten laten die deed het nog beter 🙂

  6. Moet je een andere naam proberen. Er moet dan een groene zin boven komen. Dan lukt het@Svan:

  7. Hoe komt Tapulous aan die cijfers, aangezien het platform (iTunes Connect/ Apple Piano) waarmee je de cijfers kan krijgen van 23 december (Piano 24 dec.) tot 28 december dicht is.

  8. @Tim: op dezelfde manier waarop ze hem van betaald naar gratis hebben gezet wss

  9. Opzich een mooi spel, helaas nog een beetje instabiel. laatst ook een hele dag aan spelen, zomaar kwijt :S

  10. Origineel geplaatst door Henkjan
    Moet je een andere naam proberen. Er moet dan een groene zin boven komen. Dan lukt het@Svan:

    Alles is akkoord; naam en e-mailadres.. Bij verzenden blijft het hangen…

  11. schijnt te helpen als je wifi uitzet en alleen 3g doet..
    bij mij werkte dat..

  12. En inmiddels doet ie het wel…vaag gedoe, maar goed nieuws

  13. Net gedownload en bij blijft hij ook hangen bij het verzenden van een nieuw account. Als de app nog niet goed werkt laten ze hem dan uitstellen hier heb je ook niks aan !!

  14. cool spel ik heb me de volledige aangeschaft ..

    voeg me gerust toe onder mn nick ! 😉

  15. Was eerst goed na rotzooi ben chaggereinig van

  16. Ik kan ook geen acc aanmaken. Voor de diegenen die ook niet verder komen raadt ik guiter rock 2 aan kijk eerst of je het wat vindt op de gratis app.(je kan daar maar 1 liedje op spelen als je de koop versie doet heb je meer liedjes)
    PS:doe doe dit met me iPod dus er kunnen wat fouten in zitten maar dit kan ook met TTPR3 temaken hebben

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.