Dark Nebula – Episode One is dit weekend gratis te downloaded en geknipt voor mensen die weer eens een nieuwe game willen ontdekken. Ontwikkelaar 1337 Game Design heeft met Dark Nebula een game gemaakt, waarin je een kogel door een doolhof moe rollen. Dat klinkt als een simpel spelletje, maar de uitvoering is indrukwekkend, met mooie graphics en geluidseffecten en levels die doordacht zijn ontworpen.
Dark Nebula – Episode One vergt ongeveer een uur om uit te spelen. Krijg je honger naar meer, dan is dit weekend Dark Nebula – Episode Two voor half geld te downloaden. In beide games beweeg je de kogel door een omgeving, waarbij je valstrikken probeert te vermijden, deuren moet zien te openen en moet voorkomen dat de kogel over de rand naar beneden valt. De games zijn ontworpen door gamesveteraan Anders Heudenberg, die hoofdontwerper was van bekende games als Battlefield 2: Modern Combat. Episode One bevat 10 levels, terwijl Episode Two 19 levels met meer dan 25 nieuwe vijanden bevat.
Downloaden: Dark Nebula – Episode One (tijdelijk gratis, normaal €0,79)
Ook verkrijgbaar: Dark Nebula – Episode Two (€0,79)
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Uhm hier is twee ook gratis.. ookal staat er “Half price this weekend” 🙂
Al is het wel de VS store niet NL dus iemand moet maar kijken of het in de NL store ook zo is
deel 2 kost hier nu 79ct
http://oi44.tinypic.com/28iu58h.jpg
Lol ik had hem al gratis
Deel 1 is niet meer gratis??
Ik heb bijde games (1&2) gratis kunnen downloaden
Dit is denk ik al de 2e of 3e keer dat deze games gratis zijn
Wanneer komt ep 3 nu uit?
Ik dacht dat daar eerst over gesproken werd?
@Gonny van der Zwaag:
Jammer, ik ben te laat. Ook in de amerikaanse App Store is hij inmiddels $0,99 en $1,99
in de NL store nu ook gratis (11/3 11:36) voor mij…
Ik heb zojuist episode 1 en 2 gratis binnen gehaald. Ik heb episode 1 via de US store gedownload, krijg dan episode 2 in iTunes. heb daarna episode 1 via de NL gedownload. 🙂
heb net gratis gedownload…
@2ba: Ik heb een update in de tekst gezet. De prijs is in de Nederlandse App Store blijkbaar weer snel omhoog gegaan. In de Amerikaanse App Store is hij nog wel gratis. In de omschrijving in de App Store is overigens ook te lezen dat hij gratis is. En wie het dan nog steeds niet gelooft, checkt even AppShopper voor de nodige peace of mind.