Volgens de geruchtensite Digitimes is het onwaarschijnlijk dat er in het tweede kwartaal van 2012 een televisie van Apple te koop zal zijn. Dit baseert de site op beweringen van bronnen binnen de industrie. Apple zou er niet in slagen om IGZO-panelen van Sharp geleverd te krijgen, omdat Samsung en LG Electronics allebei al een groot deel van de productie hebben opgeëist voor nieuwe Super OLED- en AMOLED-televisies.
Omdat de televisies van Samsung en LG Electronics dit jaar de grote killer-producten moeten worden van de bedrijven, zou Sharp niet in een positie zijn om de panelen ook aan Apple te leveren.
Dit is niet de eerste keer zijn dat we over de IGZO-panelen van Sharp lezen: eind vorig jaar beweerde Digitimes ook al dat Apple IGZO-technologie zou gebruiken voor schermen in de nieuwe iPad. Iets daarvoor beweerde de Wall Street Journal iets soortgelijks. DE IGZO-schermen zouden dunner zijn en minder energie gebruiken.
Hoewel het gerucht aansluit op de eerdere verhalen over IGZO-schermen, is het verstandig om kritisch naar de nieuwe beweringen te kijken. Digitimes staat bekend om geruchten die niet altijd blijken te kloppen. Gezien de bronnen van de website vaak zijn verwikkeld in het productieproces, is de kans een stuk groter dat de plannen van Apple op het laatste moment veranderen.
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Apple TV
De Apple TV is Apple's kleine kastje voor aan je televisie, waarmee je video's kan kijken, gebruik kan maken van streamingdiensten als Netflix en Videoland, games kan spelen en foto's en video vanaf je iPhone, iPad en Mac kan afspelen op je televisie met AirPlay. De Apple TV is een woninghub voor HomeKit en wordt geleverd met de Siri Remote. Haal meer uit je Apple TV met deze mogelijkheden. Met handige tips en meer om de functies van je Apple TV te ontdekken. Het nieuwste model is de Apple TV 4K uit 2022. Voor de beste prijzen lees je ons artikel over een Apple TV kopen.

- Alles over de Apple TV 4K 2022
- Review Apple TV 4K 2022
- Alles over de Apple TV-modellen
- Alles over de Siri Remote
- Apple TV kopen
- Beste Apple TV-apps
- Screensavers op Apple TV
- Apple TV als HomeKit-hub gebruiken
- Televisiekijken op de Apple TV
- Apple TV herstarten
- Apple TV updaten
- Waarom een Apple TV met 4K en HDR?
- Welke Apple TV heb ik?
- Review Apple TV 4K
- Apple TV's vergelijken
- Apple TV handleiding
Tip @Apple… buy Sharp… problem solved 😉
iTV allemaal leuk en aardig. Wat ik graag zou willen zien is een kastje(ATV3?) net zoals de ATV2 die 1080 p ondersteunt. Hoe groot achten jullie de kans dat deze nog gaat verschijnen ? Ik heb namelijk een prima TV en heb weinig zin om er nog één bij te kopen ;)!
bouwen ze toch zelf een fabriek
alweer. krijgt apple een boete ahh geld zat apple betaald wel. waarom denken er sommige mensen dat alles te koop of dat apple zo goddelijk is dat ze alles kunnen kopen?
recept voor apple producten ik maak er met alle plezier gebruik van maar om ze als oppergod neer te zetten gaat te ver
Nu zelfs geruchten over iets wat niet gebeurd 🙂 de iTV moet echt wel the next best thing worden. Ik word wel erg nieuwsgierig!
Feit : iTV komt nooit
Klopt, ik kan met niet voorstellen dat de echte ITV met Apple in gesprek gaat om de naam te verkopen.
Die tv moet extreem met zijn tijd meegaan anders zal het een flater worden.
Lg en samsung hebben amolet deze zijn 3x zo scherp als een samsung 8000 serie. Het beeld is 20% lichter 40% meer kleur en 1000x sneller.
De rand is van 1 tot paar milimeter dik
Strakker kan niet.
Succes Apple