iPhone 2.0 heeft nieuw diagnostisch scherm
Een Hackint0sh-gebruiker zegt dat hij puur toevallig een aantal diagnostische schermen in firmware 2.0 heeft aangetroffen. Op het eerste scherm is het versienummer van het iPhone OS te zien, met een schuifknop ‘Drag to Unlock’ en een knop ‘Shut Down’. Op een tweede scherm is alleen een tandwiel te zien en op het derde scherm staan drie knoppen: ‘Start Burnin’, ‘Restart Test Environment’ en een knop ‘Quit’ om de boel af te sluiten.
De schermen werden ontdekt in de Apple Store, waar de betreffende Apple Genius het scherm ook nog nooit had gezien. De geniale medewerker had geen idee wat hij met de schermen kon doen, maar het lukte hem wel om de iPhone te activeren. Na anderhalf uur wachten waarbij de medewerker regelmatig aan de telefoon hing met Apple besloot de Hackint0sh-gebruiker de iPhone (bedoeld voor z’n vrouw) toch maar niet mee naar huis te nemen. Er was teveel mis met het toestel… maar hij maakte nog wel even een paar foto’s met zijn andere iPhone.
Via: Hackint0sh
Taalfout gezien of andere suggestie hoe we dit artikel kunnen verbeteren? Laat het ons weten!
Jammer dat niet vermeld wordt hoe we dit scherm kunnen bereiken.
Wat wil je er doen dan?
omdat je op die manier de hele OS van de Iphone kunt hacken/reproduseren/modviseren/evolueren/enzzzzzz
Jammer dat hij hem niet gewoon had meegenomen. Ik denk dat de community van Hackintosh toch best hem had willen overkopen om research te doen dit had goed een stap verder kunnen worden naar een unlock.
Toch denk ik dat dit fake is, zulke schermen zouden er anders veel netter uitzien. Ervaring heb ik met de SDK, en dit lijkt wel héél erg op een SDK-app.
@Laurens: Weet niet of schermen die we niet hoeven zien er net moeten uitzien …
Ja, het diagnotisch scherm van de iPod Nano zag er ook niet uit 😉