Artiest maakt schilderijen met Brushes op de iPhone

Jorge Colombo is met de iPhone-applicatie Brushes aan de gang gegaan. Deze vingerschilderijen van scènes in de stad New York zijn helemaal op de iPhone gemaakt, met de recordfunctie van Brushes.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

Jorge ColomboDe Portugese artiest Jorge Colombo is met de applicatie Brushes aan de gang gegaan. Deze vingerschilderijen van scènes in de stad New York zijn helemaal op de iPhone gemaakt. Nu denk je misschien: hoe doet ‘ie dat toch? In filmpjes op de website kun je de ontstaansgeschiedenis zien. Brushes is een applicatie die je voor 3,99 euro in de App Store kunt kopen. De tool heeft meerdere penselen en je kunt inzoomen voor het gedetailleerde werk tot wel 800 procent.


De applicatie heeft een ingebouwde webserver, zodat je de schilderijen rechtstreeks vanaf de iPhone kunt downloaden. Ook kun je het ontstaansproces van elk schilderij vastleggen. Dat is ook wat Jorge Colombo heeft gedaan. Op zijn website zijn ook een paar vroege schetsen te vinden. Gaandeweg lukte het steeds beter.

isketch Jorge Colombo   isketch Jorge Colombo   isketch Jorge Colombo

Op de website van de maker zijn filmpjes te zien: filmpje 1, filmpje 2, filmpje 3 en filmpje 4.

Via: Make

Informatie

Laatst bijgewerkt
13 maart 2009 om 21:37
Categorie
Achtergrond

Reacties: 11 reacties

  1. Zo, dan heb je pas echt tijd over:P

  2. super vet.

    doe dat maar is op je HTCtje

  3. wow…. zoiets maken is al moeilijk genoeg op papier

  4. wauw zeg, ziet er goed uit.

  5. Netjes gedaan… Ik ben ook af en toe bezig met wat tekenen in brushes.

    Hier een paar auto’s van mijn hand.

    http://www.flickr.com/photos/14704014@N02/

  6. @tjiels: Supervet 😀

  7. @ gonny
    Kijk is naar colors! Colors.collectingsmiles.com
    Das veel vetter

  8. ik werk in een parkeer garage en daar heb je vaak niets te doen, dus ben ik ook met brushes aan de slag gegaan
    hier wat voorbelden

    http://ez3d.nl/brushes/wezen1.jpg
    http://ez3d.nl/brushes/wezen2.jpg
    http://ez3d.nl/brushes/wezen3.jpg

  9. ik twijfel nog steeds tussen ‘colors’ en ‘brushes’.. iemand die me wil helpen?

  10. bij colors kan je niet inporteren, ik schets vaak snel wat in brushes pas daarna de vorm aan in face melter ga terug naar brushes en ga weer verder meestal pas ik tussen door in een andere app de kleur en contrast nog aan, ed dat kan allemaal niet met colors

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.