Tip: Foto’s bijsnijden met screenshot-functie van iPhone

Met de screenshot-applicatie van de iPhone kun je niet alleen screenshots maken, maar ook inzoomen en uitsnijdingen maken van foto's die je met de camera hebt gemaakt.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

Foto bijsnijdenMet iPhone firmware 2.0 heb je de mogelijkheid om screenshots te maken door de home- en aan/uitknop gelijktijdig in te drukken. Maar de screenshot-functie kan ook op een ander moment van pas komen: voor het bijsnijden van foto’s. Zoom in op het gedeelte van de foto dat je wilt uitsnijden, verschuif het kader zodat alles goed in beeld staat en neem een screenshot.


De kwaliteit kan wel iets achteruit gaan omdat je ingezoomd bent, maar voor gebruik op websites is het goed genoeg. Handig als je in een groepsfoto iemand in beeld hebt die je er liever niet bij wilt hebben. Voor macrofoto’s van insecten zoals de afbeelding bij dit artikel, is de camera van de iPhone nog steeds niet geschikt.

Informatie

Laatst bijgewerkt
26 juli 2008 om 15:43
Categorie
Apps

Reacties: 7 reacties

  1. Handige manier. Ga ik onthouden!

  2. slim

    Ik heb trouwens nog iets bedacht. Als je een bericht typt terwijl de cursor direct voor een onzin woord staat, dan doet de autocorrectie het niet en kun je blijven typen. Bijvoorbeeld:

    hallo allemaal het is hier gezell[cursor]jhsadfjd

    ‘jhsadfjd’ is dus het stukje onzin

  3. # tsjawiedan zegt:Reply to this comment

    26 juli 2008 op 15:44

    slim

    Ik heb trouwens nog iets bedacht. Als je een bericht typt terwijl de cursor direct voor een onzin woord staat, dan doet de autocorrectie het niet en kun je blijven typen. Bijvoorbeeld:

    hallo allemaal het is hier gezell[cursor]jhsadfjd

    ‘jhsadfjd’ is dus het stukje onzin

    Daar was ik zelf nog niet op gekomen, Tnx is echt handig. Voor als ik in het dialect wil smsen en geen Nederlands.

    Ook is de screenfunctie wel leuk:).

  4. Het uitgesneden stukje is dan wel altijd de resolutie van de iPhone? Dan heeft het inderdaad alleen maar zin voor foto’s op een website.

  5. @rob: Om autocorrectie uit te kunnen zetten kan je ook gewoon het programma’tje Kb2 downloaden via installer. weet alleen niet of het al geschikt is gemaakt voor 2@<a href=”#comment-30946

  6. nielss, wil je even nadenken de volgende keer dat je iets zegt? Op firmware 2.0 kun je nog geen installer gebruiken!

  7. @EdoubleDee:
    Maar dit lukt wel met Cydia in FW 2.0… 😉

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.