Swift: supersnel videofilmen op je iPhone

Swift is een nieuwe video-app die ervoor zorgt dat het videofilmen automatisch wordt gestart en gestopt. Zo mis je nooit een belangrijk videomoment.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl - · Laatst bijgewerkt:

swift iconBen je zoiemand die altijd mooie momenten mist omdat de camera-app van de iPhone eeuwig duurt om op te starten, dan is de nieuwe app Swift het antwoord. Deze app begint meteen te filmen zodra je ‘m opstart. Je hoeft niet eens op knopjes op het scherm te drukken om het videofilmen te starten en te stoppen, want dat gebeurt automatisch zodra je de app afsluit.


De app neemt video’s in volledige resolutie op en belooft dat je nooit meer die belangrijke videomomenten zult missen. De app heeft maar twee schermknoppen: een flitser en een record-knop, maar zoals gezegd heb je die record-knop niet nodig, want het opstarten en afsluiten van de app zorgt er automatisch voor dat de opname begint en weer wordt gestopt.

Downloaden: Swift (€0,79)

Informatie

Laatst bijgewerkt
30 augustus 2011 om 17:49
Onderwerpen
,
Categorie
Apps

Reacties: 13 reacties

  1. Vooral switchen van foto naar film en terug duurt eeeeeeeeeeuwen, helaasch

  2. Ik heb ook zo’n app Capture (dat is precies het zelfde)

  3. Waarom bouwt Apple dit niet standaard in ?

  4. kan je ook foto’s filmen?

  5. Nou inderdaad. Mijn 3GS is altijd te laat. Een en ander heeft volgens mij wel te maken met de hoeveelheid foto’s en filmpjes die al op je telefoon staan.

  6. Dit zit in ios5

  7. Capture is ook gratis volgens mij

  8. Capture kost ook 79 cent. Maar Quick Camera is gratis. Iemand ervaring?

  9. Misschien is precorder handiger hiervoor: neemt ook 5 seconden voordat je op start drukt op
    (nee: niet anti-causaal, maar gewoon omdat er altijd beeldmateriaal in de buffer zit)

  10. Origineel geplaatst door ddr
    Misschien is precorder handiger hiervoor: neemt ook 5 seconden voordat je op start drukt op (nee: niet anti-causaal, maar gewoon omdat er altijd beeldmateriaal in de buffer zit)

    dat werkt alleen als je de app al aan heb staan…

    swift begint op te nemen zodra je de app opstart…

  11. Fastcam is gratis…kan precies hetzelfde.

  12. Weet iemand met welke app je ook nog eens tussendoor kan scherpstellen?

  13. CameraLock
    En als je iPhone gelocked is en je snel een foto moet maken.