iFonz, de iPhone-interface voor Windows Mobile

iFonz is een geslaagd voorbeeld van een iPhone-interface die je op Windows Mobile-toestellen zou kunnen gebruiken. Maar zodra je een applicatie opent ontdek je weer de nuchtere waarheid.
Gonny van der Zwaag | iCulture.nl -

Er zijn inmiddels zoveel skins, thema’s en hacks verkrijgbaar waarmee je je ‘gewone’ telefoon een iPhone-uiterlijk kunt geven, dat je je afvraagt waarom al die mensen niet gewoon een iPhone kopen. Vooral voor Windows Mobile is er erg veel aanbod, misschien omdat de meeste toestellen een touchscreen hebben – in tegenstelling tot Nokia S60. iFonz is een mooi voorbeeld van een (gratis) programma waarmee je je telefoon een iPhone-interface geeft. Alles ziet er prachtig uit, totdat je een applicatie opent en weer terug bent in de vertrouwde, lelijke wereld van Windows Mobile.


iFonz kan onder andere een andere achtergrond instellen, animatie-effecten tonen en je kunt een onbeperkt aantal startpagina’s maken met elk 12 iconen. Bladeren tussen pagina’s gaat via het touchscreen of de navigatieknop. En je kunt de software op elk moment weer uitschakelen. Opvallend is trouwens dat Apple geen jacht meer lijkt te maken op mensen die de iPhone-iconenset proberen te imiteren. Vlak na de lancering van de iPhone was dat wel anders.

Draai je beeldscherm een kwartslag om onderstaande video zonder nekkramp te kunnen kijken.

Downloaden: iFonz (gratis)

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Informatie

Laatst bijgewerkt
20 februari 2008 om 10:09
Onderwerp
Categorie
Achtergrond

Reacties: 10 reacties

  1. Dit is net zo triest als een nep-rolex kopen op marktplaats, een shirt aantrekken van “Adidadas”, of Smart roadster met trekhaak

  2. De calculator toont wel enige overeenkomst.

  3. Het loopt ook allemaal zo lekker soepel he 😛

  4. ja pff.. be original en maak iets wat ook lekker loopt op windows mobile toestellen 😉

  5. Ach ja…

    Als de maker nou ook nog kon spellen…

    Zie weather ixon (wheater :-))

  6. Tja, ik zag het 🙂 LOL

  7. Ik had iFonz op mijn HTC S730 geïnstalleerd: werkte meteen al niet. Vervolgens via “programma’s verwijderen” de boel direct weer verwijderd. Nu kijk in in de Windows verkenner en onder \Windows\AppMgr staat nog steeds de map Simosoft MOBILE ’08 iFonz. Deze map kan ik niet verwijderen omdat er twee onbekende bestanden inzitten: 6D41 en 8001.
    Heeft iemand een idee hoe ik die map kan verwijderen? Ik wil mijn WM6 weer “schoon” hebben.

  8. is er iemand die mij kan vertellen (of tikken) waar ik microsoft compact net framework kan downloaden…die het doet!
    groeten Moi

  9. versie 3.5 (-:

Reacties zijn gesloten voor dit artikel.